Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Вальгусний бандаж, для чого він потрібен.

Багатьом жінкам відома проблема "кісточки" біля великого пальця ноги, яка створює незручності при підборі взуття. Також відчувається сильний біль у суглобі і набряк.  Тоді можна попрощатися з високими підборами, так як біль не дозволить їх носити. Після сорока років "кісточка" розростається все більше і викривляється великий палець, в самих важких випадках може навіть перехреститися з іншими пальцями ніг.


Виникає питання, чому так відбувається? Вся справа в гормональних змінах, які відбуваються у жінок, а високі підбори можуть особливо швидко спровокувати хворобу. Жінки з зайвою вагою можуть особливо страждати від "кісточки", а модниці навіть після тридцяти. Чоловіки практично не страждають такою проблемою, тільки в результаті травм можливі такі випадки.


Щоб уникнути проблеми з "кісточкою", тим більше якщо є схильність, лікарі рекомендують носити взуття з супінатором, а каблук повинен бути не більше 4 сантиметрів. У старшому віці жінкам потрібно носити ортопедичне взуття, а вдома одягати вальгусный бандаж на великий палець. Але обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем ортопедом-травматологом.


Затягувати з такими проблемами не варто, так як потім доведеться одягати гіпс або робити хірургічне втручання, а це не дуже приємно.
Для полегшення болю існують різні рецепти, наприклад, ванночки для ніг з екстрактом хвої, содою, морською сіллю, милом. Найкраще їх робити перед сном. Можна скористатися масажером для ніг. Якщо його немає, то його можна замінити качалкою або пляшкою. Існують ще народні рецепти, можна прикладати листя капусти з цибулею.

 

valgusnyj bandag

Але все ж, якщо нічого не допомагає, краще скористатися вальгусным бандажем. Таке пристосування спеціально розроблене для виправлення викривленого пальця ноги. Його можна носити як вдома під час відпочинку, так і одягати у взуття, так як він досить тонкий і не заважає процесу ходьби. Якщо правильно одягнути бандаж, то навантаження на ноги перерозподілиться, зніметься втома і біль пройде. Одягати його потрібно спочатку ненадовго, на 20-40 хвилин протягом всього тижня, потім збільшувати час до цілого дня. Таке звикання ноги до бандажу необхідне, що б не розтягнути сухожилля.


Виріб не вимагає особливого догляду, досить помити його в теплій воді з милом і сушити природним чином.

Знайти вальгусний бандаж

Завітати до нас
Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com