Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Чи потрібен бандаж вагітним?

Завагітнівши, ми всі замислюємося, чи все добре з дитиною, чи правильно ми їмо, чи правильний режим дня? Регулярно ходимо на прийоми до лікаря, здаємо аналізи, читаємо про здорове харчування для вагітних, значить робимо все правильно і хвилюватися нема про що. Але якщо вже раптом з четвертого місяця, коли животик починає інтенсивно рости, відчувається тяжкість або білю в спині, то треба розповісти про це лікарю. У такому випадку він може порадити бандаж, пояс для вагітних. Існують показання до застосування бандажа для вагітних. Варто скористатися бандажем, якщо молода мама веде активний спосіб життя, а саме, доводиться кілька годин стояти або ходити, виношує двійнят або трійню, якщо страждає варикозом або є викривлення хребта. Також якщо це друга і більше вагітність, ну і патологія вагітності. Такі пояси дуже популярні на сьогоднішній день. Існує широкий вибір: дородові, післяпологові і комбіновані. Допологовий бандаж може бути у формі пояса і трусиків з високою вставкою. Бандаж еластичний

 

Який саме - це вже вибір кожної молодої мами персональний. Можливо пояс буде більш практичнішим варіантом, оскільки його можна ще в магазині вибрати і приміряти, його можна носити поверх нижньої білизни, тому він буде довго чистим і часте прання буде непотрібним. Пояс рекомендується носити по кілька годин на день, тому його можна одягти і знімати в будь-який момент. Пояс у жодному разі не повинен тиснути, а тільки щільно прилягати і підтримувати живіт, оберігаючи його від передчасного опускання. В результаті правильно підібраного поясу, м'язи передньої черевної стінки та шкіра живота, стегон не розтягнуться, а навантаження на внутрішні органи і на хребет зменшиться.

Післяпологовий бандаж рекомендується надягати відразу після пологів, але з дозволу лікаря, так як він не всім потрібен. Сприяє швидкому скороченні м'язів матки і живота.

Бандаж до і після пологовий

Комбіновані можна носити як до пологів, так і після, з тією різницею, що повертати на потрібну сторону. До пологів вузькою частиною під живіт, а після пологів навпаки - широкою. Комбінований може здатися більш вигідним, але варто задуматися над тим, що фігура може дуже сильно змінитися або в сторону схуднення, або досить сильно поправитися. Тоді куплений товар перетвориться в непотрібний.

Звичайно ж організм кожної жінки фізіологічно з першого дня вагітності готується до майбутнього стану. Але також не потрібно забувати займатися спеціальною фізкультурою для вагітних. Ці вправи спеціально розроблені для зміцнення черевних м'язів. У будь-якому разі, на сьогодні, є вибір і можливості, щоб знайти потрібну інформацію і бути готовою до вирішення будь-якої задачі і результатом власних старань буде здорове потомство.

Знайти бандаж для вагітних

Завітати до нас

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com