Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Компресійний трикотаж, для чого він потрібен.


На сьогоднішній день існує безліч товарів для профілактики і лікування різних захворювань різних частин тіла людини. Для варикозного розширення вен, яке досить поширене, як серед жінок, так і серед чоловіків, теж існує варіант профілактики. На ранніх стадіях або після операції, тим більше, якщо в родині хворіють цією недугою, важливо подбати про себе, придбати потрібні колготки, панчохи або гольфи. Всі ці вироби можна носити не тільки з метою профілактики варикозного розширення вен, але і в тих випадках, коли доводиться довго стояти на ногах, сидіти, при зайвій вазі, при ходінні на високих підборах, під час вагітності, а також під час авіа перельотів. Вони зовні нічим не відрізняються від звичайних колготок, але тиск на потрібні ділянки ноги зовсім інший, ніж у звичайних.

for pregnant
Тиск, що створюється компресійним трикотажем, розподіляється пропорційно від щиколотки до стегна за спеціальною схемою, яка полягає в 100% тиску в області вище щиколотки до верхньої частини гомілки і 40% в районі верхньої третини стегна, що призводить до руху крові до серця. Механізм дії компресійного трикотажу дуже простий. При впливі на ногу і в свою чергу на венозну стінку, створюється додатковий каркас, який підтримує вени і запобігає їх розтягування. У свою чергу це призводить до звуження просвіту, по якому протікає кров, що в свою чергу призводить до збільшення швидкості кровотоку і запобігає утворенню тромбів. М'язи гомілки не набрякають, а втома, болі проходять.

grad
При бажанні використовувати трикотаж високої компресії, бажано проконсультуватися з лікарем. Загалом, другий клас компресії показаний для людей з неускладненим варикозом, а третій - при варикозі з трофічними розладами. Для повсякденного використання можна використовувати перший клас компресійного трикотажу. Лікувальні вироби, які призначає лікар, носять приблизно пів року, після чого потрібно проводити повторне обстеження. Якщо після операції було призначено компресійний трикотаж, то потрібно носити постійно, тільки періодично лікар повинен контролювати ступінь компресії.
Колготки, панчохи і шкарпетки з тиском від 14 до 18 мм ртутного стовпчика вважаються з легкою або помірною компресією, від 20 до 24 - посиленою, від 25-35- з сильною. Для зручності виготовляються різні моделі з відкритим або закритим носком, чорного або тілесного кольору, а панчохи з силіконовою гумкою.

chulki_antivarikozni

дивитись товар

завітати до нас

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com