Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Про силікон, як він може захистити наші ноги.

Силікон, в даний час, визнаний найкращим матеріалом для контакту зі шкірою. Дуже широко використовується в протезно-ортопедичної продукції, а також по догляду за шкірою. Силікон володіє такою унікальною властивістю, як амортизація. Тому йому знайшли застосування в ортопедії і для запобігання тертя різних частин ніг у взутті.
Розрізняють кілька медичних сортів силікону. Стандартний - підходить для подп'яточників, вставок, устілок із-за своїх амортизацинных особливостей, чистий силікон традиційно вважається кращим матеріалом для контакту зі шкірою. Ідеально підходить для широкого спектру продукції, включаючи ортопедичні вироби, протезні лайнери, а також вироби з догляду за шрамами. Часто використовується в косметичній галузі і продукції для індивідуального догляду. Чистий гель медичного сорту на основі мінеральних масел абсолютно гіпоалергенний і використовується для зволоження шкіри.

pidpyatochnyk
Отже, підпяточник - призначений для максимального комфорту при ходьбі, бігу і просто знаходженні на ногах, захистить підошву, п'яти і бічну частину п'яти від тертя, а також зменшить ударне навантаження на п'яти, суглоби ніг і хребет. Рекомендується спортсменам і жінкам під час вагітності.

podushechky
Клейкі подушечки - захистять від натирань і появи мозолів. Вони маленького розміру, що дає можливість їх приклеїти в потрібні місця в середині взуття і вони займають дуже мало місця.

pid plyusnu
Вкладиш під плюсну - призначений для захисту, комфорту і розвантаження переднього відділу стопи. Попереджає утворення "натоптишів", знімає біль при ходьбі.

klyn
Для профілактики плоскостопості використовують клин під звід стопи. Він виконаний так, що б ідеально підходити у будь-яке взуття, в тому числі літнє.

napalchnyk
Для захисту пальців ноги існує широкий вибір напальчників, міжпальцевих перегородок і клинів. Вони захищають пальці від натирання, травмування і навіть пом'якшують мозолі.

peregorodka_z_kriplennyam
Такий продукт, як перегородка з кріпленням, пом'якшує тиск на кінчики пальців ноги. Має таку особливість, як випрямляти викривлені пальці. Також застосовується при деформаціях молоткоподібних і кіхтеподібних пальцях. Кріплення перегородки виконано у вигляді кільця, що одягається на палець.

protektor_na_kostochky
Гелевий протектор на кісточку - призначений для одягання його на великий палець і мізинець. Застосовується при таких захворюваннях, як подагра, артрозо-артрити і бурсити суглобів першого пальця, початкова й середня стадія при вільгусній деформації великого пальця стопи. Захищає суглоби від тиску, тертя і пяви потертостей. Відмінно пом'якшує мозолі і затвердіння, що вже з'явилися.


Варто зауважити, що гелеві вироби, прослужать досить довго від 2 до 5 років, як і будь-яке наше взуття. Навіть спортсмени можуть активно їх використовувати, так як вироби дуже міцні і легко витримують навантаження, а також мають властивість анти-стресу. Вироби легко відмиваються в теплій воді з милом, що треба робити регулярно. Це продовжить термін їх служби.
 

Знайти ці товари можна в розділі Силіконова продукція

завітати до нас

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com