Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Зігріваючий бандаж та його користь.

Ніхто не буде сперечатися, що хребет є найважливішою частиною людського організму. Якщо з'явився дискомфорт чи незначні болі, то варто звернутися до лікаря, а не запускати хворобу. Якщо все ж лікар призначив бандажі, тим більше зігріваючі, то повірте, ви зможете придбати те що потрібно без проблем. На ринку існує декілька торгових марок, які готові допомогти нам.

Зінріваючий

Існує категорія людей, які займаються важкою фізичною працею, спортсмени, водії, продавці, які стоять або сидять в холодних приміщеннях,  а також люди з захворюваннями опорно-рухового апарату. Вони постійно відчувають навантаження на хребет і суглоби. Тому такі, здавалося б прості, бандажі зможуть допомогти таким людям впоратися з недугою. Адже їх будова спеціально передбачена для щільного прилягання до нижньої частини спини за рахунок еластичного матеріалу, а для підтримки хребта, є чотири або шість ребер жорсткості. Для зігрівання використовується виключно натуральна овеча вовна або собача. Застосовуються такі зігріваючі бандажі при хронічних болях у попереково-крижовому відділі, для лікування і профілактики радикуліту, невриту. Актуально їх використання в міжсезоння і взимку.

Зігріваючий бандаж


Ребра жорсткості фіксують хребет і не дають його запаленим міжхребцевим суглобам рухатися і викликати у людини біль. Остеохондроз поперекового відділу, пошкодження зв'язок хребта, міозити, люмбалгії, попереково-крижевий радикуліт - ось ті захворювання, з якими впорається бандаж.

Подивитись та купити

завітати до нас

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com