Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Вироби з неопрену для похудання.

На сьогоднішній день існує багато способів схуднення. Це різноманітні дієти, яких треба дотримуватись постійно, щоб домогтися бажаного результату. При бажанні їх можна знайти величезну кількість і на будь-який “смак”. Заняття спортом - теж дуже поширене бажання, за допомогою якого можна схуднути. Хто займається аеробікою, танцями, плаванням, хто йогою, хто шукає пояс "Вулкан". Кожна жінка вибирає для себе відповідний метод, який буде приносити їй радість від зовнішнього вигляду і внутрішнє задоволення.
Всі методи хороші і сприяють здоровому способу життя. Але можна об'єднати разом ці методи і ще придбати неопреновий пояс або шорти. Тоді ефект буде прискорюватися.

Шорти неопренові

Придбати


Що ж являє собою матеріал неопрен? Це різновид синтетичного каучука. Спочатку використовувався для виготовлення гідрокостюмів, так як він водонепроникний, м'який, пористий. Також використовувався в житлових модулях на космічній станції. Неопрен може використовуватися при температурах від −55°C до +90°C, але реальний температурний діапазон залежить від конкретного хімічного складу матеріалу. До того ж він стійкий до впливу сонячного світла і хімічно активних нафтопродуктів. Тому він використовується як ізоляційний матеріал дуже широко.
Крім всіх його переваг, неопрену знайшли застосування у товарах медичного призначення, таких як пояси і шорти для схуднення, фіксатори для колінного суглоба, стегна, гомілки. Функція у всіх цих виробах теплова і микромасажна, покращують кровообіг, стимулюють лімфовідвід, перешкоджають застою в микрокапилярах. Як результат, зменшується набряк, сповільнюється процес запалення. Показанням до застосування - реабілітація після зняття гіпсу, а також після забоїв, гематом.
А для тих, хто бажає схуднути неопреновий пояс або шорти прискорить цей процес. Їх дія полягає в тепловому і микромеханічному впливі на місцеву клітковину, в результаті чого в жирової тканини відбувається посилення кровообігу, а також прискорення обмінних процесів, у тому числі прискорюється розпад жиру. Також вони дозволяють стабілізувати хребет і знизити ризик травмування попереку. І найважливіше - сприяють правильному формуванню контурів тіла при занятті спортом і гімнастикою.

Неопреновий пояс


У свою чергу існують протипоказання: декомпенсовані захворювання серцево-судинної, дихальної, сечостатевої системи, при виражених проявах варикозної хвороби, також при місцевих захворюваннях шкіри.
Є порівняння експертів, що неопреновий пояс має невисоку ефективність, але все таки прискорює процес схуднення на 10-15%, порівняно з тренуваннями без нього.

Завітати до нас

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com