Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Чемпіонат Європи з волейболу сидячи.

З 7 по 16 жовтня 2011 року у м. Роттердам, Нідерланди пройшов Чемпіонат Європи з волейболу сидячи. Українська жіноча та чоловіча команда теж брала участь. Чоловіки зайняли четверте місце, а жінки вибороли золоту нагороду Чемпіонату Європи 2011р.

Волейболістки-паралімпійки української команди виграли 5 із 6 ігор турніру з рахунком 3-0. Підтвердивши титул лідера, зіграла з командою Нідерландів - господаркою змагань. Та, незважаючи на підтримку вболівальників голандської команди,  Українська команда  перемогла з рахунком 3-1.

Прибытие параспортсменов из Чемпионата по волейболу сидя

Жіноча команда вперше виборола золото, так як на попередніх чемпіонатах завжди лідером була голандська команда. Хороша підготовка тренерами нашої команди принесла таку всесвітню славу. Цього року відбувся дебют нового гравця команди - Валентини Брік.

Серед чоловічих команд, яких було одинадцять, команда з України зайняла четверте місце. Крім цього, команди виборювали кваліфікацію на Паралімпійські ігри 2012 р. та  Інтерконтинентальний кубок 2012 року.  В результаті цього, команда України з командою Німеччини поїдуть до Єгипту у лютому 2012 р. на Інтерконтинентальний кубок, де будуть визначені останні учасники Паралімпійських ігор 2012 року.

Чоловіча команда у ході ігор чемпіонату виборола друге місце у групі В, програвши Німецькій команді з рахунком 1-3. В заключній грі також поступилися з рахунком 12-15, зайнявши четверте місце. Та загалом команда показала високий рівень підготовки. Кращим атакуючим став  Денис Битченко, кращим пасуючим Європи 2011 року -  Сергій Кравченко.

Завоювавши призові місця, команди і надалі будуть інтенсивно працювати разом з тренерами, щоб в слідуюючому році показати високий результат. Адже слідуюючі змагання вже не за горами.
 

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com