Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Сучасний біонічний протез руки.

Метью Джеймс, якому 14 років з  Англії, народився без лівої руки. І завжди мав протез, схожий на кіготь.

Метью Джеймс

Тому коли він побачив нові сучасні протези Шотланської компанії  Touch Bionics, то загорівся бажанням мати такий. Та, на жаль, такі складні пристрої коштують десятки тисяч фунтів, і  не кожному вони доступні. Його сім”я неспроможна була йому купити за £30,000. Тому він вирішив звернутися до Роса Брауна з Формули Один за допомогою, який саме відвідував його школу. Він написав листа про те щоб йому купили такий протез в обмін на свою допомогу.
Команда Формули Один вирішили допомогти Метью. Звязавшись з компанією Touch Bionics вони вирішили обмінятися технологіями, які використовуються в обох сферах і створити для Метью особливу руку. Оцінено її в £25,000. Вона не схожа на колишню. Нова рука має п”ять індивідуальних двигунів, які помістилися в кожному пальці, відповідно вони рухаються окремо один від одного і в той же час всі рухи копіюють рухи спражньої руки.

Метью Джеймс і його біонічна рука

Метью прийшлось звикати до неї і багато тренуватись, бо тепер він може нею взяти кружку з чаєм, м”ячик та інші предмети. Хлопець дуже щасливий, але зараз йому приходиться багато працювати. Адже його біонічний пристрій компютеризований і достатньо скланий. Він зчитує електричні імпульси Метью і передає їх на компютер, який знаходиться всередині і по  Bluetooth передається на звичайний компютер. Можна зчитати і проаналізувати дані про рухи його біонічної руки.
Команда Формули Один дуже рада, що змогли допомогти Метью, адже його лист був настільки зворушливим, що вони не змогли бути осторонь. Вони раді, що їхня зустріч привела до такої плідної праці і життя хлопця тепер зміниться на краще.

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com