Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Сучасний протез кінцівок RealLifeSkin™

RealLifeSkin™ протезно-пластикова технологія -це не тільки протезування шкіри, але й виготовлення протезів пальців, як малих, так і великих, включаючи пальці ніг. RealLifeSkin може виготовити шкіряний покривів, який буде покривати біонічний протез.
RealLifeSkin™ складається з трьох шарів шкіри: епідермісу, дерми і підшкірного шару. Із зовнішнього боку на шкірі видно всі складки, пори і відбитки пальців. RealLifeSkin точно імітує візуальні властивості шкіри кожної людини.

Штучна шкіра
Епідерміс верхнього шару шкіри людини, крім відбитків пальців і інших деталей шкіри, також містить пігмент меланін. Коли шкіра піддається впливу сонця, більше выделяентся меланіну, щоб допомогти нейтралізувати шкідливі промені сонця. Аналогічно за таким принципом виготовлена RealLifeSkin - але її потрібно самому підфарбовувати потрібним відтінком. Кожен користувач може застосовувати цю рідину безпосередньо на свій протез, де відбувається поглинання кольору безпосередньо в шар епідермісу. Кожне наступне втирання рідини робить RealLifeSkin™ поступово темнішим, таким чином, захищаючи користувача від випадкового "занадто швидкої засмаги ".

Протез кисті
RealLifeSkin приділяє багато уваги деталям і якості шарів штучної шкіри. У реальній людській шкірі, під епідермісом знаходиться дерма, напівпрозора сітка з клітин шкіри, у яких може бути пігмент, в результаті чого і фомується колір шкіри. RealLifeSkin -  це шар дерми візуально ідентичний шкірі людини. Навіть як в людському шарі шкіри і підшкірно-жировому знаходяться кровоносні судини і підшкірно-жирова клітковина, що і створює заключний колір шкіри. RealLifeSkin™ імітує шкіру всіх відтінків з використанням забарвленого напівпрозорих силіконових пігментних шарів.

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com