Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Сучасний протез ноги Genium Bionic

Система біонічних протезів Genium є єдиною в світі з мікропроцесором, який контролює рух коліна. Він може передбачати його рух і миттєво відреагувати, для того, щоб рух ноги був близький до природного на скільки це можливо. Протез Genium дозволяє зосередитися на тому, що ви робите, а не на сам протез. Адже новий біонічний протез оптимізує ходу, дає впевненість у можливості робити все що захочеш: ходити, підніматися по сходах, змінювати напрямок руху, на відміну від звичайних протезів це зробити досить важко.

Це стало можливим завдяки десятирічним дослідженям, а також використання акселерометра і гіроскопа - на сьогодні найсучаснішої технології управління.

Genium Bionic Prosthetic System
Гіроскоп збирає дані в трьох вимірах, щоб визначити місце знаходження у просторі, а акселерометр швидкість. Ці технології дозволяють ігровим системам, сприймати і реагувати на переміщення користувачів під час комп'ютерних ігор. Також такі системи використовуються в iPad для повертання зображень до користувача при повертанні екрана, наприклад вертикально або горизонтально.
Genium масив з чотирьох датчиків, доставляє потрібну кількість і якість даних, на три мікропроцесора, що дозволяє їм прогнозувати дії, які відбудуться далі. Застосовуючи складні набори правил, ці мікропроцесори інтуїтивно рухають протез в декількох напрямках так само, як нормальна нога. В результаті чого користувачі можуть поставити ногу назад, зупинитися, розвернутися на протезованій нозі, тобто виконати багато рухів природно, не концентруючи увагу.
Genium негайно реагує на зміни напрямку руху, швидкість і темп.  Навіть можна підтримувати протез у витягнутому положенні. І на відміну від інших протезів ніг, він дозволяє інвалідам крокувати на перешкоду, замість того, щоб обходити його навколо.

Genium Bionic сучасний протез ноги

Збройні сили США співпрацювали з організацією охорони здоров'я в 2006 році для створення протеза ноги для поранених солдатів. А Genium Bionic цивільний замінник продукту, який був в кінцевому рахунку розроблений з 2010 по 2011 році. Протез Genium підходить для активних чоловіків і жінок, у яких ампутована кінцівка вище коліна.

http://www.youtube.com/watch?v=8dx5tLADzvg

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com