Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Корекція дитячої осанки.

Часто батьки стикаються з такою проблемою у дітей, як викривленням постави. Особливо це може бути помітним після літніх канікул. Це перші ознаки сколіозу. Їх можна розпізнати за несиметричністю плечей, коли одне плече вище іншого, по нерівних зап'ястях, за рівнем стегон, по відхиленню тіла в одну зі сторін і навіть по одягу, який сидить нерівно. Щоб не допустити подальшого розвитку деформації скелета дитини, потрібно прийняти деякі міри.

По-перше, ходити на лікувальну гімнастику, плавання, а також займатися будь-яким іншим видом спорту.

Корсет дитячий

По-друге, одягнути корсет для корекції постави. Це потрібно для того, щоб не дати хребту далі скривлюватися, а розвантажити його. Сучасні корсети настільки зручні, що вони непомітні під одягом. Носити корсет потрібно цілий день. Знімати можна тільки на ніч, але одягати ще в ліжку, лежачи. Для зручності одягати під нього звичайну майку.

Корсет для корекції осанки

Якщо викривлення незначні, то можна застосувати коректоры, реклінатори, які теж допоможуть виправити поставу. Такі пристосування вирівнюють поставу і дитина намагається утримувати потрібну позу, але у разі, коли їй захочеться знову прийняти минулу сутулу позу, то звичайно їй це не вдасться зробити. Лямки будуть впинатися в пахви і дитина сама випрямиться. Згодом тіло звикне до правильної постави, м”язи приймуть потрібний тонус і з часом вже коректор буде не потрібен.

Легше всього виправляти поставу в дитячому віці, коли організм інтенсивно росте, піддається корекції. На сьогодні існує широкий вибір корсетів, коректорів, реклинаторів різних виробників і по широкому спектру цін.

Подивитись товар

http://protez.com.ua/protezy-tovs-corsetu_ta_corektoru_osanku.html

Придбати http://protez.com.ua/protezy-contacts-shop.html

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com