Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Участь у виставці до дня інваліда.

 

З 2 по 4 грудня 2011 року в НЦДС Український дім” Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України за активної участі Міністерства соціальної політики України та громадських організацій було організовано ряд заходів, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

 

На відкритті виставки був присутній перший заступника Міністра соціальної політики України Василь Надрага та Голова Державної служби Володимир Маслаков.

Міжнародний день інваліда 2011

Учасниками виставки, які представили свої товари, що призначені інвалідам, стали понад 40 підприємств протезно-ортопедичної галузі України, 8 центрів професійної реабілітації для інвалідів та дітей-інвалідів, 41 будинок-інтернат із вісімнадцяти регіонів України. Українське товариство сліпих (УТОС) та Українське товариство глухих (УТОГ) представило свої вироби. Це мальовничі картини, вироби з бісеру, каміння, вишивка та інші. А виступи переможців Всеукраїнського фестивалю творчості серед інвалідів «На крилах натхнення» створили незабутнє проникливо-емоційне враження на весь Український дім.

 

Львівське казенне екпериментальне підприємство засобів пересування теж прийняло участь у виставці. Нами було представлено декілька інвалідних візків. Серед них були новинки, які ще не запущені в масове виробництво, це триколісний велосипед, візок для транспортування, Стимул та Майра. Також нашим підприємством було організовано сервісний центр. Всі бажаючі безкоштовно змогли відремонтувати або відрегулювати свої інвалідні візки. Впевнені, що вони залишились задоволеними.

Міжнародний день інвалідів 2011

Голова Державної Служби висловив подяку всім організаторам та учасникам заходів, що були присвячені Міжнародному дню інвалідів. Зокрема, “Конфедерація громадських організацій інвалідів України”, “Інститут реабілітації та соціальних технологій”, “Союз організацій інвалідів України”, “Асоціація працездатних інвалідів” та інших спонсорів. Адже завдяки спонсорській фінансовій підтримці таке дійство в Українському домі і відбулося.

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com