Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Виставка до Міжнародного дня інваліда, у м. Київ

 З 3 по 5 грудня в Києві в НЦДС Українському домі проходила виставка, присвячена Міжнародному дню інваліда. Участь у виставці приймали протезно-ортопедичні підприємства підпорядковані ПО «Укрпротез», а також громадські організації інвалідів.

Укрпротез вітрина

Львівське КЕПЗПіП, стенд

 Львівське КЕПЗПіП ознайомило відвідувачів з новинками власного виробництва: вертикалізатором для дітей з ДЦП, новою спортивною коляскою ККР та візком для перевезення у літаках. Найбільшу увагу відвідувачів привернула коляска ККР,яка в 2012р. проходить сертифікацію і буде запущена в серійне виробництво.

Відвідувачі, нова коляска ККР

Конструктори колясок

Керівники підприємства

 Проводився розіграш призів для неповносправних учасників стенду ЛКЕПЗПіП, розігрувалися мобільний телефон, два радіотелефони, 10 флешок та 10 коробок Львівських цукерок. 

Сервісний центр, розіграш призів

 Новостворений Сервісний центр підприємства проводив безкоштовний післягарантійний ремонт колясок для людей з особливими потребами, які були присутні на стенді і потребували дрібного ремонту візка.

Сервісний центр, ремонт колясок

 Директору ЛКЕПЗПіП була вручена подяка від Державної служби інвалідів та ветеранів України за плідну працю і високі показники роботи підприємства у 2012 році.

Подяка від Державної служби інвалідів та ветеранів України

 Також виставку відвідав міністр соціальної політики Сергій Леонідович Тігіпко.

Міністр соціальної політики України

 

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com