Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Відкриття реабілітаційного центру ім. Маркіяна Паславського у Львівському КЕПЗПіП

Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування відкрило сучасний реабілітаційний центр, названий на честь американця, який загинув у бою під Іловайськом. Ця подія приурочена другій річниці загибелі українського воїна Маркіяна Паславського у бою під Іловайськом.
 
 
 
Спеціалісти Реабілітаційного центру ім. Маркіяна Паславського надаватимуть можливість українцям усіх вікових категорій, які втратили кінцівки, включаючи і захисників України, навчитись нормально жити, незважаючи на протезування кінцівок. У Центрі проводитимуться навчальні заходи з відновлення щоденних побутових навичок, включаючи приготування їжі та занять спортом. У Центрі установлені два симулятори водіння автомобілем, що дозволить пацієнтам з ампутованими руками та ногами навчитись навичкам водіння авто з допомогою своїх протезних кінцівок.
 
Заклад названо так з пошани до Маркіяна Паславського, американця українського походження, випускника відомої військової академії США «Уест-Поїнт», який у серпні 2014 р. поклав своє життя за суверенітет та незалежність української держави у битві за Іловайськ.
 
До участі в урочистому відкритті закладу, були запрошені добровольці з батальйону «Донбас», з якими служив герой, а також рідні Маркіяна, які приїдуть з Америки,  представники Фонду Маркіяна Паславського та ГО «Міжнародний Альянс Братської Допомоги», які доклали зусиль та фінансували створення Реабілітаційного центру ім. Маркіяна Паславського, і представники Українського Католицького Університету. 
 
 
Джерело: http://city-adm.lviv.ua/news/society/social-sphere/233657-lvivske-kazenne-eksperymentalne-pidpryiemstvo-zasobiv-peresuvannia-i-protezuvannia-vidkryvaie-suchasnyi-reabilitatsiinyi-tsentr
Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com