Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Участь у виставці-ярмарок " Львівський товаровиробник"

З 6 по 9 жовтня 2011 року Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування візьме участь у роботі виставки-ярмарку "Львівський товаровиробник", яка проходитиме у Львівському Палаці мистецтв, що на вулиці Коперника, 17. За рахунком це вже четверта виставка з часу її організації. Там будуть представлені товари, вироблені, виключно у Львові.

Палац мистецтв

У програмі виставки семінари, тренінги, профорієнтаційні заходи, презентації товарів. Також буде проведено конкурс дитячого малюнку на тему: “Купуй львівське”.

Експозиція нашого підприємства буде розміщена на 1-му поверсі. Буде представлено колісні крісла для інвалідів різного призначення та моделей. Вже напротязі дев”яности років наше підприємство спеціалізується на їх виготовленні. З кожним роком вдосконалює їх, використовує у їх виробницві алюміній та сучасні матеріали. Завдяки алюмінієвій рамі крісло колісне стало легким в керуванні. Не обділені і діти, для них є теж декілька моделей.

Цехи нашого підприємства, обладнані сучасним високопродуктивним закордонним обладнанням з числовим програмним управлінням, котре дає змогу надавати цілий спектр послуг з металооброблювальних робіт, проектування та виготовлення пресформ, литва деталей з пластмас, токарних робіт, порізки заготовок труб та профілів з кольорових металів, порошково-полімерного напилення, гальванічного покриття блискучим цинком, зварювальних робіт. Тому будемо раді представити наші послуги на виставці та залучити скористатися ними наших львіських товаровиробників. 

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com