Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Коляски кімнатні (КЛС,КЛСТ,КК,КК-1,ККСК, ККСН)

 • Крісло колісне КЛСТ (коляска-крісло складна з судном)

  Крісло колісне КЛСТ (коляска-крісло складна з судном)

  Діагнози:
  1. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування.
  2. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходьбу. (при порушенні функції тазових органів).

  Призначення:

  1. Крісло колісне призначене для пересування хворих та інвалідів вагою до 100 кг з втратою функцій опорно-рухового апарату, а також з порушенням функцій тазових органів – для пересування в приміщеннях і на майданчиках з твердим покриттям при відсутності атмосферних опадів.
  2. Користування кріслом колісним з судном самостійне або із сторонньою допомогою.
  3. Крісло колісне КЛСТ складається за допомогою механізму складання, що дозволяє зменшувати габарити крісла колісного по ширині. Перед складанням необхідно зняти сидіння з судном. При необхідності сидіння можна встановлювати вставкою вперед або назад до спинки, що дозволяє робити обслуговування інваліда зі сторонньою допомогою. Для зручності посадки в крісло колісне і висадки з неї боковини з підлокітниками знімні. Підніжки зйомні, регулюються по висоті і оснащені відкидними підстопниками. Пересування на кріслі колісному здійснюється  обертанням ручних ободів ведучих коліс, для фіксації крісла колісного на місці служать гальма, окремі для кожного ведучого колеса. Крісло колісне зручне в експлуатації, в складеному стані займає мало місця і може транспортуватись в багажнику автомобіля.

  Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задній коліс КК.2

  Шифр КЛСТ КК.2-5-1-8-5-7-5-1.8-1-1.2.3.7-9-7-6-4 Основні характеристики:

  5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм
  1 - Сидіння та спинка не регулюються
  8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну
  5 –Розбірне. Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах
  7 – Ширина сидіння понад 41 до 44 см
  5 – Допустиме навантаження –100 кг
  1.8 – Сидіння:1 - знімне; 8 - з гігієнічним отвором
  1 - Підлокітники подовжені
  1.2.3.7 – Підніжка: 1 - знімна; 2 - обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи
  9 – Наявність суцільної підставки під гомілки
  7 - Система опори тіла фіксована
  6 - Спинка фіксована
  4- Маса понад 20 до 25 кг

 • Крісло колісне КЛС (коляска-крісло складна)

  Крісло колісне КЛС (коляска-крісло складна)

  Діагнози:

  1. Кукса гомілки чи вища ампутація нижньої кінцівки при статичних порушеннях другої нижньої кінцівки.

  2. Кукси обох ступнів на рівні суглобу Шопару та вищі рівні двобічної ампутації нижніх кінцівок. 3. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходу. 4. Захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів ІІ-ІІІ ступенів. 5. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування. 6. Значні трофічні порушення однієї кінцівки з наявністю виразок, що довго не заживають. 7. Тромбооблітеруючі захворювання нижніх кінцівок з хронічною артеріальною недостатністю ІІІ ступеня. 8. Хронічна серцево-легенева недостатність ІІ ступеня при наявності порушення функції ходи. Призначення: 1. Крісло колісне призначене для пересування хворих та інвалідів вагою до 100 кг з втратою функцій опорно-рухового апарату в приміщеннях і на майданчиках з твердим покриттям при відсутності атмосферних опадів. 2. Пересування на кріслі колісному самостійне або із сторонньою допомогою. 3. Крісло колісне КЛС являє собою конструкцію з двох піврам зєднаних між собою хрестовинами, які дозволяють зменшувати габарити крісла колісного по ширині при складенні. Для зручності посадки в крісло колісне і висадки з нього на праву чи ліву сторону боковини з підлокітниками знімні. Підніжки також знімаються, регулюються по довжині і оснащені відкидними підстопниками. Пересування на кріслі колісному здійснюється обертанням ободів ведучих коліс. Для гальмування крісла колісного служать стояночні гальма, окремі для кожного колеса. Крісло колісне зручне в експлуатації, в складеному стані займає мало місця і може транспортуватися в багажнику автомобіля. Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс КК.2 Шифр КЛС КК.2-5-1-8-5-7-5-6-2-1.2.3.7-9-7-6-4 Основні характеристики: 5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм 1 - Сидіння та спинка не регулюються 8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну 5 –Розбірне. Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах 7 – Ширина сидіння понад 41 до 44см. 5 – Допустиме навантаження –100кг. 6 – Сидіння складається 2 – Підлокітники короткі. 1.2.3.7 – Підніжка: 1 - знімна; 2 - обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи 9 – Наявність суцільної підставки під гомілки 7 - Система опори тіла фіксована 6 - Спинка фіксована 4- Маса понад 20 до 25кг.

 • Крісло колісне КК

  Крісло колісне КК

  Діагнози: 1. Кукса гомілки чи вища ампутація нижньої кінцівки при статичних порушеннях другої нижньої кінцівки. 2. Кукси обох ступнів на рівні суглобу Шопару та вищі рівні двобічної ампутації нижніх кінцівок. 3. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходьбу. 4. Захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів ІІ–ІІІ ступенів. 5. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування. 6. Тромбооблітеруючі захворювання нижніх кінцівок з хронічною артеріальною недостатністю ІІІ ступеня. 7. Захворювання вен нижніх кінцівок з хронічною венозною недостатністю ІІІ ступеня. 8. Слоновість нижніх кінцівок з хронічною лімфатичною недостатністю ІІІ ступеня або однієї нижньої кінцівки ІV ступеня. Призначення: 1. Крісло колісне призначене для пересування хворих та інвалідів, вагою до 100 кг з втратою чи порушенням функцій опорно-рухового апарату в приміщенні  та на майданчиках з твердим покриттям при відсутності атмосферних опадів. 2. Користування кріслом колісним самостійне або із сторонньою допомогою. 3. Крісло колісне КК складається за допомогою механізму складання, що дозволяє зменшувати габарити крісла колісного по ширині. Підніжки регулюються по висоті і оснащені відкидними опорами стоп. Пересування здійснюється обертанням ободів ведучих коліс. Для фіксації положення крісла колісного служать гальма, окремі для кожного ведучого колеса. Крісло колісне відрізняється невеликою вагою, зручне в експлуатації, в складеному стані займає мало місця і може транспортуватись в багажнику автомобіля. Моделі цього крісла колісного постійно вдосконалюється, тому можливі інші конструкторські виконання, які передбачають відкидні підлокітники і виготовлення вузлів і деталей із стальних тонкостінних труб. Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задній коліс КК.2 Шифр КК КК.2-5-1-8-2-5-5-6-2.4 -2.3.7-5.9.17 -1.2-6-3 Шифр КК-01 КК.2-5-1-8-2-7-5-6-2.4 -2.3.7-5.9.17 -1.2-6-3 Шифр КК-02 КК.2-5-1-8-2-8-5-6-2.4 -2.3.7-5.9.17 -1.2-6-3 Основні характеристики: 5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм 1 - Сидіння та спинка не регулюються 8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну 2 – Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах 5 - Ширина сидіння понад 35 до 38 см (7- Ширина сидіння понад 41 до 44см; 8- Ширина сидіння понад 44 до 47см) 5 – Допустиме навантаження –100 кг 6 – Сидіння складається 2.4 – Підлокітники: 2 - короткі; 4 - опускаються або обертаються або відкидаються. 2.3.7 – Підніжка: 2 - обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи 5.9.17 – Наявність: 5 - подушки на сидіння; 9 - суцільної підставки під гомілки; 17 - протиперекидного пристрою 1.2 - Система опори тіла: 1- регулюється кут нахилу; 2 – регулюється по висоті 6 - Спинка фіксована 3 - Маса понад 15 до 20кг

 • Крісло колісне ККСК (коляска-крісло складна клінічна)

  Крісло колісне ККСК (коляска-крісло складна клінічна)

  Діагнози: 1. Кукса гомілки чи вища ампутація нижньої кінцівки при статичних порушеннях другої нижньої кінцівки. 2. Кукси обох ступнів на рівні суглобу Шопару та вищі рівні двобічної ампутації нижніх кінцівок. 3. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходьбу. 4. Захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів ІІ–ІІІ ступенів. 5. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування. 6. Значні трофічні порушення однієї нижньої кінцівки з наявністю виразок, що довго заживають. 7. Тромбооблітеруючі захворювання нижніх кінцівок з хронічною артеріальною недостатністю ІІІ ступеня. 8. Захворювання вен нижніх кінцівок з хронічною венозною недостатністю ІІІ ступеня. 9. Слоновість нижніх кінцівок з хронічною лімфатичною недостатністю ІІІ ступеня або однієї нижньої кінцівки ІV ступеня. 10. Хронічна серцево–легенева недостатність ІІ ступеня при наявності порушення функції ходьби. Призначення: 1. Крісло колісне призначене для пересування хворих та інвалідів вагою до 100 кг з втратою чи порушенням функцій опорно–рухового апарату в приміщенні та на майданчиках з твердим покриттям при відсутності атмосферних опадів. 2. Користування кріслом колісним самостійне або із сторонньою допомогою. 3. Крісло колісне являє собою конструкцією, що складається з 2–ох рам, з’єднаних між собою механізмом складання, який дозволяє зменшувати габарити крісла колісного по ширині при його складанні. Для зручності користування передбачені відкідні підлокітники, знімні опори із регульованими по висоті підніжками, відкидні опори стоп. Крісло колісне зручне в експлуатації, в складеному стані займає мало місця і може транспортуватись в багажніку автомобіля. Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задній коліс КК.2 Шифр ККСК КК.2-5-1-8-5-5-5-6-2.4-1.2.3.7-5.9.17-1.2-6-3 Шифр ККСК-01 КК.2-5-1-8-5-7-5-6-2.4 -1.2.3.7-5.9.17 -1.2-6-3 Шифр ККСК-02 КК.2-5-1-8-5-8-5-6-2.4 -1.2.3.7-5.9.17 -1.2-6-3 Основны характеристики: 5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм; 1 - Сидіння та спинка не регулюються 8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну 5 –Розбірне. Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах 5 - Ширина сидіння понад 35 до 38 см (7-ширина сидіння понад 41 до 44см; 8- ширина сидіння понад 44 до 47 см) 5 – Допустиме навантаження –100 кг 6 – Сидіння складається 2.4 – Підлокітники: 2 - короткі; 4 - опускаються або обертаються або відкидаються. 1.2.3.7 - Підніжка 1 - знімна; 2 – обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи 5.9.17 – Наявність: 5 - подушки на сидіння; 9 - суцільної підставки під гомілки;17 - протиперекидного пристрою 1.2 - Система опори тіла: 1 - регулюється кут нахилу; 2 - регулюється по висоті 6 - Спинка фіксована 3 - Маса понад 15 до 20 кг

 • Крісло колісне КК-1

  Крісло колісне КК-1

  Діагнози: 1. Кукса гомілки чи вища ампутація нижньої кінцівки при статичних порушеннях другої нижньої кінцівки. 2. Кукси обох ступнів на рівні суглобу Шопару та вищі рівні двобічної ампутації нижніх кінцівок. 3. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходьбу. 4. Захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів ІІ-ІІІ ступенів. 5. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування. 6. Тромбооблітеруючі захворювання нижніх кінцівок з хронічною артеріальною недостатністю III ступеня. 7. Захворювання вен нижніх кінцівок з хронічною венозною недостатністю III ступеня. 8. Слоновість нижніх кінцівок з хронічною лімфатичною недостатністю III ступеня або однієї нижньої кінцівки IV ступеня. Призначення: 1. Крісло колісне призначене для хворих і інвалідів вагою до 100 кг з порушенням або втратою функцій опорно-рухового апарату-для пересування в приміщеннях та на майданчиках з твердим покриттям при відсутності атмосферних опадів. 2. Користування кріслом колісним самостійне або із допомогою. 3. Крісло колісне складається по ширині, підніжки регулюються по довжині, оснащені відкидними, у гору і на бік, опорами стоп. Пересування здійснюється обертанням ободів ведучих коліс. Для фіксації положення крісла колісного використовуються гальма, окремі на кожне ведуче колесо. Для полегшення посадки, висадки з крісла колісного, підлокітники відкидаються уверх, назад. Крісло колісне виготовлене з тонкостінних труб і відрізняється невеликою вагою. Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс Шифр КК-1 КК.2-5-1-8-2-7-5-6-2.4-2.3.7-5.9.17-1.2-6-3 Шифр КК-1-01 КК.2-5-1-8-2-7-5-6-2.4-2.3.7-5.9.17-7-6-3 Шифр КК-1-02 КК.2-5-1-8-2-8-5-6-2.4-2.3.7-5.9.17-7-6-3 Основні характеристики: 5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм 1 - Сидіння та спинка не регулюються 8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну 2 – Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах 5 - Ширина сидіння понад 35 до 38 см (7-Ширина сидіння понад 41 до 44см; 8-ширина сидіння понад 44 до 47 см) 5 – Допустиме навантаження –100 кг 6 – Сидіння складається 2.4 – Підлокітники: 2 - короткі; 4 - опускаються або обертаються або відкидаються. 2.3.7 – Підніжка: 2 - обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи 5.9.17 - Наявність 5 - подушки на сидіння; 9 - суцільної підставки під гомілки; 17 –наявність протиперекидного пристрою 7- Система опори тіла фіксована 6- Спинка фіксована 3 - Маса понад 15 до 20кг

 • Крісло колісне з сидінням-носилками ККСН

  Крісло колісне з сидінням-носилками ККСН

  Діагнози: 1. Кукса гомілки чи вища ампутація нижньої кінцівки при порушеннях другої нижньої кінцівки. 2. Кукси обох ступнів на рівні суглобу Шопару та вищі рівні двобічної ампутації нижніх кінцівок. 3. Захворювання та деформації кісток і суглобів нижніх кінцівок, тазових кісток, що значно ускладнюють ходьбу. 4. Захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів II-III ступенів. 5. Паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування. 6. Значні трофічні порушення однієї нижньої кінцівки з наявністю виразок, що довго не заживають. 7. Тромбооблітеруючі захворювання нижніх кінцівок з хронічною артеріальною недостатністю III ступеня. 8. Захворювання вен нижніх кінцівок з хронічною венозною недостатністю III ступеня. 9. Слоновість нижніх кінцівок з хронічною лімфатичною недостатністю III ступеня або однієї нижньої кінцівки IV ступеня. 10. Хронічна серцево-легенева недостатність II ступеня при наявності порушення функції ходьби. Призначення: 1. Крісло колісне з сидінням-носилками призначене для самостійного пересування або пересування за допомогою супровідної особи користувачів з ампутаційними дефектами нижніх кінцівок, захворюваннями хребта і нижніх кінцівок або порушенням рухових функцій внаслідок перенесених захворювань. 2. Сидіння-носилки забезпечує зручність посадки і висадки користувача в крісло колісне чи з нього із сторонньою допомогою, а також зручність транспортування користувача через перешкоди типу маршеві сходи, двері прорізи, посадки і висадки у різні види транспорту. 3. Крісло колісне обладнане знімними сидінням-носилками, подушкою, опорами і складається по ширині. Наявність великої кількості ручок на сидінні-носилках дозволяє задіяти більше двох супроводжуючих осіб і вибрати зручне положення для транспортування хворого. Для полегшення посадки у крісло колісне підлокітники відкидаються. З'ємні опори зменшують габарити крісла колісного по довжині, що полегшує транспортування крісла колісного. Назва підгрупи: Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс КК.2 Шифр ККСН КК.2-5-1-8-5-5-5-6-2.4-1.2.3.7-9.17 -1.2-6-3 Шифр ККСН-01 КК.2-5-1-8-5-7-5-6-2.4 -1.2.3.7-9.17 -1.2-6-3 Шифр ККСН-02 КК.2-6-1-8-5-8-5-6-2.4 -1.2.3.7-9.17 -1.2-6-3 Основні характеристики: 5 - Габаритна ширина – 550-660 мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс – 100–260 мм (6- габаритна ширина-660-700мм, діаметр великих коліс перевищує 260 мм, діаметр малих коліс-100-260мм) 1 - Сидіння та спинка не регулюються 8 - Підлокітники знімні або складані, підніжка регулюється вручну 5 – Розбірне. Крісло колісне у складеному положенні не втрачає можливість котитись на колесах 5 - Ширина сидіння понад 35 до 38 см (7-ширина сидіння понад 41 до 44см; 8- ширина сидіння понад 44 до 47 см) 5 – Допустиме навантаження –100 кг 6 – Сидіння складається 2.4 – Підлокітники: 2 - короткі;4-опускаються або обертаються або відкидаються; 1.2.3.7 – Підніжка: 1 - знімна; 2 - обертається; 3 - регулюється по висоті; 7 - з відкидною складаною опорою стопи 9.17 – Наявність: 9 - суцільної підставки під гомілки; 17 – протиперекидного пристрою 1.2 - Система опори тіла: 1 - регулюється кут нахилу; 2 - регулюється по висоті 6 - Спинка фіксована 3-Маса понад 15 до 20 кг Постачається з сидінням-носилками

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com