Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Система протезів нижніх кінцівок

 • Протез стегна

  Протез стегна

  ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯ: Косметичне заміщення та відновлення втраченої функції нижньої кінцівки на рівні верхньої, середньої та нижньої третини стегна, забезпечення опороздатності. ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ: Z89.6 Набута відсутність нижньої кінцівки вище коліна.

  Z89.7 Набута відсутність обох нижніх кінцівок (на будь-якому рівні, за винятком пальців ніг) [на рівні вище коліна].

  Опис конструкції: складається з приймальної гільзи стегна з шаруватого пластику, 4- ланкового колінного вузла з замком або без нього, або 4- ланкового колінного вузла з керуванням фазою переносу, регулювально- з’єднувальних пристроїв, штучної стопи з вкладишем з силіконової композиції або без нього.

 • Протези гомілки лікувально-тренувальні

  Протези гомілки лікувально-тренувальні

  Виконувана функція: формування об’ємних параметрів післяопераційних кукс, сприяння відновленню навичок ходьби та (або) розвантаження кукси. ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ: Q72 Дефекти, що спричиняють укорочення нижньої кінцівки.  Z89.4 Набута відсутність ступні та гомілковостопного суглобу.  Z89.5 Набута відсутність нижньої кінцівки на рівні чи нижче коліна.  Z89.7 Набута відсутність обох нижніх кінцівок (на будь-якому рівні, за винятком пальців ніг) [на рівні нижче коліна]. 

  Опис конструкції: складається з приймальної гільзи гомілки з шаруватого пластику з пом"якшувальним вкладишем,манжетки на стегно,шарнірних шин, штучної стопи.

 • Протези стопи після ампутації в різних частинах стопи.

  Протези стопи після ампутації в різних частинах стопи.

  ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ: Q66.8 Уроджені деформації стопи. Q72.3 Уроджена відсутність стопи і пальця(-ів) стопи.  Q74.8 Інші уточнені уроджені аномалії кінцівки(-ок).  Z89.4 Набута відсутність стопи та гомілковостопного суглоба.  Z89.7 Набута відсутність обох нижніх кінцівок (на будь-якому рівні, за винятком пальців ніг).  ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯ: косметичне заміщення та відтворення втраченої функції опори та перекату стопи під час ходьби. Опис конструкції: складається з черевичка, що має ложе для кукси стопи та жорсткий носок, або шкіряної гільзи, стопи-носка та елементів кріплення - шнурівки.

 • Протез стопи з гільзою армованих(шаруватих) пластиків.

  Протез стопи з гільзою армованих(шаруватих) пластиків.

  ПРОТЕЗИ СТОПИ З ГІЛЬЗОЮ З АРМОВАНИХ (ШАРУВАТИХ) ПЛАСТИКІВ. ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯ: косметичне заміщення та відтворення втраченої функції опори та перекату стопи під час ходьби. Опис конструкції: складається з приймальної гільзи з шаруватого пластику, пом’якшувального вкладиша, штучної стопи (за Пироговим) з пружним елементом та елементів кріплення - текстильних застібок.

 • Протези після вичленення в гомілково-стопному суглобі.

  Протези після вичленення в гомілково-стопному суглобі.

  ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯ: Косметичне заміщення та відтворення втраченої функції нижньої кінцівки на рівні гомілковостопного суглоба. ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ: Q72 Дефекти, що спричинюють укорочення нижньої кінцівки Q72.3 Уроджена відсутність стопи та пальця(-ів) стопи Z89.4 Набута відсутність стопи та гомілково- стопного суглоба Z89.7 Набута відсутність обох нижніх кінцівок (на будь-якому рівні, за винятком пальців ніг). Матеріал індивідуальних елементів: шкіра.

  Опис конструкції: Складається з шкіряної приймальної гільзи гомілки зі шкіри, металевого каркасу (шини, півкільця) або без нього, штучної стопи, елементів кріплення - шнурівки.

 • Протез гомілки без стопи.

  Протез гомілки без стопи.

  ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯ: відновлення втраченої функції нижньої кінцівки на рівні нижче коліна, забезпечення опорноздатності. ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ: Q72 Дефекти, що спричиняють укорочення нижньої кінцівки. Z89.5 Набута відсутність нижньої кінцівки на рівні чи нижче коліна.  Z89.7 Набута відсутність обох нижніх кінцівок (на будь-якому рівні, за винятком пальців ніг) [на рівні нижче коліна].  Опис конструкції: складається зі шкіряної приймальної гільзи гомілки, манжети на стегно, металевого каркасу (шини, півкільця), вузла до робочого протезу гомілки та елементів кріплення - шнурівки або ремінців.

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com