Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Вертикалізатор дитячий(ВД)

 • Вертикалізатор дитячий

  Вертикалізатор дитячий

  Призначення

  1. Стійка похила (вертикалізатор) призначена для забезпечення підтримки та фіксації дитини вагою до 30 кг у напівлежачому положенні з опорою на груди або спину, при вертикальному положенні досягнення поетапного навантаження на нижні кінцівки та хребет, що сприяє росту кісток і запобігає атрофії мʼязів у дітей з захворюваннями та дефектами опорно-рухового апарата (ДЦП та інші).
  2. Користувач повинен знаходитися під постійним наглядом батьків або медичного персоналу.
  3. Для фіксації стійки в нерухомому положенні кожне колесо обладнане стояночним гальмом. Стійка допомагає тренувати процес «стояння» та утримання вертикального положення в правильному положенні. За допомогою зміни кута нахилу стійки можливо змінювати навантаження на ноги. Столик з регулюванням кута нахилу дозволяє приймати їжу, робити письмові завдання, малювати та грати. Стійка має можливість регулювання під індивідуальні параметри користувача за допомогою ручок та болтів. Запобіжні пояси також мають можливість регулювання.

  Розміри та більш детальну інформацію про виріб можна переглянути тут(файл формату PDF): http://protez.com.ua/files/vd_vertukaluzator.pdf

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com