Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Безбар'єрні технології

 • Візок для транспортування до Євро 2012

  Візок для транспортування до Євро 2012

  Призначення: Візок призначений для транспортування і перенесення хворих та інвалідів в літаку, поїзді, вузькі дверні прорізи, через велику кількість сходинок та різних перешкод. У складеному стані займає мало місця, зручний в користуванні і функціонально дозволяє переносити користувача під любим кутом поверхні і в потрібному напрямку. Візок може базуватися на чотирьох точках опори: двох колесах O212мм попереду і двох поворотних та регульованих колесах O125мм позаду. Для складання візка сидіння і підніжка піднімаються вверх. Два відкидних, з фіксацією, підлокітники дозволяють користувачеві триматись під час перенесення і опиратись при посадці та висадці. Кронштейн поворотного колеса виставляється по довжині і висоті, гальмується стопором. Зміна положення поворотного колеса дозволяє візок виставляти в потрібне для транспортування положення.

 • Коляска "Стюард" для пересування в літаку та інших видах транспорту

  Коляска "Стюард" для пересування в літаку та інших видах транспорту

  Візок призначений для транспортування і перенесення хворих та інвалідів в літак, поїзд, вузькі дверні прорізи,через велику кількість сходинок та різних перешкод. Займає мало місця, зручний в користуванні і функціонально дозволяє переносити користувача під любим кутом поверхні і в потрібному напрямку.

  Конструкція базується на суцільній рамі. Висока спинка дозволяє спертись на спинку і спиною і головою. Зменшена габаритна ширина розрахована на проїзд або перенесення у проходах пасажирського транспорту, в ліфт, у вузьких коридорах. Пошиття м’якої частини суцільне із вшитою подушкою на сидінні.

  Базується візок на трьох точках опори: двох колесах Ø212мм позаду і опору стопи попереду.

  Для  закріплення  тулуба  служать  два  паси  безпеки.  Ноги,  при  потребі,  також  можна зафіксувати.

  Максимальне  навантаження 130 кг.

  Габаритні розміри візка, мм:

   Габаритні розміри візка, мм:

  довжина            750

  висота              1320

  ширина              375

  маса візка (кг)   10,5

   

  Термін виконання замовлення: один місяць

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com