Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Антиварикозний трикотаж

Призначають при варикозному розширенні вен

Товари

 • Колготки антиварикозні

  Колготки антиварикозні

  Колготки рекомендується носити всім жінкам з метою профілактики варикозного розширення вен, а також в початкових стадіях варикозної хвороби, при авіаперельотах, великих навантаженнях на ноги (надмірна вага, тривала робота сидячи або стоячи, високі підбори тощо) Напівпрозорі колготки, зовні не відрізняються від звичайних, створюють розподілений по нозі тиск (зменшуваний знизу вгору), завдяки чому звужується діаметр варикозно-розширених вен і поліпшується кровообіг. Колготки сприяють відтоку крові від нижніх кінцівок, знижують навантаження на серце, запобігають втомі, надають стрункість, зменшують набряк м'яких тканин і об'єм ніг. Колготки виготовлені з високоякісної сировини на спеціальному обладнанні італійської фабрики, що спеціалізується на антиварикозному трикотажі. Особлива фактура плетіння медичного трикотажу, високий вміст лайкри, сформована стопа (обов'язкова в Антиварикозних виробах), додаткове ущільнення у вигляді шортиків, а також в області п'ятки і носка, роблять колготки набагато міцнішими і довговічнішими та гарантують результат.

  Ціна 880.00 грн.
  Тип Ціна
  1 компр.
  2 компр.
  3 компр.
 • Панчохи антиварикозні

  Панчохи антиварикозні

  Панчохи рекомендується носити всім жінкам з метою профілактики варикозного розширення вен, а також в початкових стадіях варикозної хвороби, при авіаперельотах, великих навантаженнях на ноги (надмірна вага, тривала робота сидячи або стоячи, високі підбори і т. д.) Напівпрозорі панчохи, зовні не відрізняються від звичайних, створюють розподілений по нозі тиск (зменшуваний знизу вгору), завдяки чому звужується діаметр варикозно-розширених вен і поліпшується кровообіг. Панчохи сприяють відтоку крові від нижніх кінцівок, знижують навантаження на серце, запобігають втомі, надають стрункість, зменшують набряк м'яких тканин і об'єм ніг. Панчохи виготовлені з високоякісної сировини на спеціальному обладнанні італійської фабрики, що спеціалізується на антиварикозному трикотажі. Особлива фактура плетіння медичного трикотажу, високий вміст лайкри, сформована стопа (обов'язкова в антиварикозних виробах), додаткове ущільнення в області п'ятки і носка, роблять панчохи набагато міцнішими і довговічнішими та гарантують результат.

  Ціна 720.00 грн.
  Тип Ціна
  1 компр. 720,00
  2 компр. 785,00
  3 компр.
 • Підколінники антиварикозні

  Підколінники антиварикозні

  Підколінники рекомендуються носити всім жінкам з метою профілактики варикозного розширення вен, а також в початкових стадіях варикозної хвороби, при авіаперельотах, великих навантаженнях на ноги при надмірній вазі, тривала робота сидячи або стоячи, високі підбори і т. д. Напівпрозорі підколінники, зовні не відрізняються від звичайних, створюють розподілений по нозі тиск (зменшуваний знизу вгору), завдяки чому звужується діаметр варикозно-розширених вен і поліпшується кровообіг. Підколінники сприяють відтоку крові від нижніх кінцівок, знижують навантаження на серце, запобігають втомі, надають стрункості, зменшують набряк м'яких тканин і об'єм ніг.  Підколінники виготовлені з високоякісної сировини на спеціальному обладнанні італійської фабрики, що спеціалізується на антиварікозному трикотажі. Особлива фактура плетіння медичного трикотажу, високий вміст лайкри, сформована стопа (обов'язкова в антиварікозних виробах), додаткове ущільнення в області п'ятки і носка, роблять підколінники набагато міцнішими і довговічнішими і гарантують результат.

  Ціна 258.75 грн.
  Тип Ціна
  2 компр. 258.75
  3 компр.
 • Колготки для вагітних антиварикозні

  Колготки для вагітних антиварикозні

  Жінкам, що очікують дитину, добре знайомі  проблеми, які супроводжують вагітність. Саме в цей період з'являються або загострюються такі проблеми, як набряки, варикозне розширення вен. Колготи з розподіленою компресією допомагають запобігти цим проблемам. Напівпрозорі колготки, що зовні не відрізняються від звичайних, створюють розподілений тиск по всій нозі із зменшенням догори, завдяки чому звужується діаметр варикозно-розширених вен і покращується кровообіг. Це спричиняє відтік крові від нижніх кінцівок, тим самим знижуються навантаження на серце. Як результат, втома проходить, набряк ніг не турбує, об"єм ніг повертається до колишніх розмірів. Колготки виготовлені з високоякісної сировини на спеціальному обладнанні італійської фабрики, що спеціалізується на антиварікозному трикотажі. Особлива фактура плетіння медичного трикотажу, високий вміст лайкри, сформована стопа, яка є обов'язкова в антиварикозних виробах, додаткове ущільнення у вигляді шортиків, а також в області п'ятки і носка, роблять колготки набагато міцнішими і довговічнішими та гарантують результат.

  Ціна 750.00 грн.
  Тип Ціна
  помірна компр.
  посилена компр.
Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com