Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Аплікатори "Ляпко"

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики та аплікатори-пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними, гальванічних і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Аплікатори Ляпко в процесі використання дотикаються до шкіри, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю.
При відсутності побічних ефектів змушує захисні функції організму "прокинутися" і включитися в активну боротьбу з недугою.

Товари

 • Аплікатор Ляпко "Малюк"

  Аплікатор Ляпко "Малюк"

  Аплікатор Ляпко «Малюк», крок голки 3,5, розмір 3,5 см х 8,0 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний Застосовується при невідкладних станах: для зняття серцевих нападів, бронхоспазму, купірування гострих болів. Зручний для тривалого носіння при хронічних больових і судинних синдромах. Застосовується для лікування нежиті і гаймориту.

  Тип Ціна
  Крок голки 3,5 мм
 • Аплікатор Ляпко Валик великий

  Аплікатор Ляпко Валик великий

  Аплікатор Ляпко Валик великий (крок голок - 5,0 мм; Д - 63 мм; ш - 1055 мм;) призначений для лікування та діагностики. Він має максимальний крок (відстань між голками) і найбільшу робочу поверхню. Застосовується для терапевтичного впливу на великі ділянки тіла: спину, поперек, крижі, область сідниць, груди, живіт, кінцівки. Рекомендований пацієнтам з великою статурою або надлишковою вагою. Використовуючи валик можна досягти гальмівної або седативної (наприклад, при болях у попереково-крижової області або в нижніх кінцівках) і стимулюючої або збудливої (при парезі м'язів тощо) дії. Для отримання гальмівного ефекту сеанс триватиме 10 - 15 хвилин одночасно на великих площах. При сеансі лікування по збудливому методу наноситься швидке і сильне подразнення протягом 5 - 7 хвилин, захоплюючи меншу площу. Голки валика, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу). За допомогою даного виду валиків можна проводити рефлекторну діагностику як проявлених захворювань, так і прихованих. Діагностичний метод заснований на тому факті, що на шкірі осіб перебувають певні зони проекції вісцеральних органів. У цих зонах при захворюваннях відповідних органів з'являються зміни у вигляді гіпо-чи гіперестезії (порушення чутливості), підвищення або зниження температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку.

  Ціна 573.00 грн.
  Тип Ціна
  Крок голки 5 мм.
 • Аплікатор Ляпко Валік універсальний

  Аплікатор Ляпко Валік універсальний

  Аплікатор Ляпко Валік універсальний призначений для лікування і точної рефлекторної діагностики. ширина: 70 мм. діаметр: 45 мм. крок: 3,5 мм. к-ть голок: 496 шт. примітка: застосовані срібні голки. В основі методу рефлекторної діагностики лежить вчення про зони сегментарної іннервації, згідно з яким кожен внутрішній орган людського організму знаходить своє відображення на певних ділянках шкіри. У цих зонах при захворюваннях відповідних органів з'являються зміни у вигляді гіпо-чи гіперестезії (порушення чутливості), підвищення або зниження температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку. Завдяки оптимальним розмірам робочої поверхні і відстані між голками, валик використовується в усіх вікових групах без обмеження. Застосовується для впливу на будь-які ділянки тіла, але зручніше за все впливати на ділянки тіла з малим радіусом кривизни: плечі, шия, голова, суглоби, зовнішня сторона стопи, руки і ноги. Використовуючи валик можна надати гальмівне або седативну (наприклад, при болях у попереково-крижової області або в нижніх кінцівках) і стимулюючу або збудливу (при парезі м'язів і ін) дію. Для отримання гальмівного ефекту сеанс триватиме 10 - 15 хвилин одночасно на великих площах. При сеансі лікування по збудливому методом наноситься швидке і сильне подразнення протягом 5 - 7 хвилин, захоплюючи меншу площу. Голки валика, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу). За допомогою даного виду валиків можна проводити рефлекторну діагностику як проявленних захворювань, так і прихованих.

  Ціна 420.00 грн.
  Тип Ціна
  Крок голки 3,5 мм
 • Аплікатор Ляпко Валік лицьовій

  Аплікатор Ляпко Валік лицьовій

  Аплікатор Ляпко Валик лицевий призначений для лікування і точної рефлекторної діагностики. ширина: 36 мм. діаметр: 45 мм. крок: 3,5 мм. к-ть голок: 272 примітка: застосовані срібні голки. В основі методу рефлекторної діагностики лежить вчення про зони сегментарної іннервації, згідно з яким кожен внутрішній орган людського організму знаходить своє відображення на певних ділянках шкіри. У цих зонах при захворюваннях відповідних органів з'являються зміни у вигляді гіпо-чи гіперестезії (порушення чутливості), підвищення або зниження температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку. За допомогою особового валика цю діагностику можна провести найбільш точно. Лицьовим валиком можна  діяти на будь-які ділянки тіла, але зручніше впливати на зони обличчя для зняття спазмів і болю (при невралгії трійчастого нерва, особовому невриті), волосистої частини голови, дрібних суглобів кінцівок, кисті і стопи. Рекомендований для застосування в косметології. Завдяки своїм розмірам він дозволяє дуже акуратно обробляти місця навколо пошкоджених ділянок (травм, післяопераційних рубців, переломів), варикозному розширені вен (крім загострення).

  Ціна 300.00 грн.
  Тип Ціна
  Крок голки 3,5 мм.
 • Аплікатор Ляпко - пояс "Супутник"

  Аплікатор Ляпко - пояс "Супутник"

  Крок голок 5,8 мм, к-ть голок: 1674. Застосовані срібні голки. Аплікатор Ляпко - пояс "Супутник" складається з 6 пластин і 4 регульованих поясів. Розмір кожної пластини 50x180 мм. Рівномірне притискання аплікатора до поверхні тіла і дає можливість рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час оздоровлюватися. Фіксувати аплікатор-пояс можна на будь-яких ділянках тіла, кінцівках і суглобах. У Вас багато турбот і немає часу лежати на аплікаторі? Ви хотіли б застосувати аплікатор, але не можете відірватися від улюбленої передачі або комп'ютера? Аплікатор-пояс «Супутник» вирішить усі ці проблеми! Завдяки  надійним фіксаторам він кріпиться на проблемні зони: безпосередньо на больову зону або на зону відображеної болю (зону іррадіації болю), зону проекції хворого органа, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів. Рівномірний притиск аплікатора-пояса до поверхні тіла дає можливість вільно рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час оздоровлюватися. Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги, легко, швидко і надійно. Процедура голкоповерхневої терапії стала ще більш простою у виконанні, зручною і широко доступною. Фіксувати аплікатор-пояс можна на будь-яких ділянках тіла, кінцівках, суглобах. Для цього передбачено регулювання довжини пояса. Детальна інформація щодо застосування аплікаторів Ляпко вказана в методичних рекомендаціях. Тривалість сеансу залежить від того, який вид впливу Вам необхідний: тонізуючий ефект від 7 до 10 хвилин; заспокійливий ефект від 20 хвилин до 2 годин; зняття гострого болю від 10 до 15 хвилин; допомогу при хронічному болі від 30 хвилин до 2 годин. У лікувальних закладах для обробки аплікаторів використовуються нехлоровмісні дезрозчини (Лізоформін). У домашніх умовах - обробка миючим розчином, промивка проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном).

  Тип Ціна
  Крок голки 5,8 мм. 0
 • Аплікатор-пояс «Малюк»

  Аплікатор-пояс «Малюк»

  Крок голок 3,5 мм, к-ть голок: 798. Застосовані срібні голки. Аплікатор Ляпко - пояс "Малюк" складається з 6 пластин і 4 регульованих поясів. Розмір кожної пластини 35x80 мм. Завдяки  надійним фіксаторам кріпиться на проблемні зони: безпосередньо зону болю, зону проекції хворого органа, зони БАТ і меридіанів. Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги. У Вас багато турбот і немає часу лежати на аплікаторі? Ви хотіли б застосувати аплікатор, але не можете відірватися від улюбленої передачі або комп'ютера? Аплікатор-пояс «Малюк» вирішить усі ці проблеми! Завдяки нашим надійним фіксаторам він кріпиться на проблемні зони: безпосередньо на больову зону або на зону відображеної болю (зону іррадіації болю), зону проекції хворого органа, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів. Рівномірний притиск аплікатора-пояса до поверхні тіла дає можливість вільно рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час оздоровлюватися. Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги, легко, швидко і надійно. Процедура голкоповерхневої терапії стала ще більш простою у виконанні, зручною і широко доступною. Тривалість сеансу залежить від того, який вид впливу Вам необхідний: тонізуючий ефект від 7 до 10 хвилин; заспокійливий ефект від 20 хвилин до 2 годин; зняття гострого болю від 10 до 15 хвилин; допомогу при хронічному болі від 30 хвилин до 2 годин. Фіксувати аплікатор-пояс можна на будь-яких ділянках тіла, кінцівках, суглобах. Для цього передбачено регулювання довжини пояса. Детальна інформація щодо застосування аплікаторів Ляпко вказана в методичних рекомендаціях. При відсутності побічних ефектів змушує захисні сили організму «прокинутися» і включитися в активну боротьбу з недугою.

  Тип Ціна
  Крок голки 3,5 мм 0
 • Аплікатор Ляпко «Ромашка»

  Аплікатор Ляпко «Ромашка»

  Аплікатор Ляпко «Ромашка», крок голки 5,0, розмір D = 31см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики та аплікатори-пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів і, в результаті цього, підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Аплікатори Ляпко в процесі використання стикаються зі шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. При відсутності побічних ефектів змушує захисні функції організму "прокинутися" і включитися в активну боротьбу з недугою. Аплікатор "Ромашка" - універсальний аплікатор. Його особливими ознаками є: незвичайна форма, велика площа впливу і наявність "рухливих пелюсток". Все це забезпечує підвищену лікувальну ефективність аплікатора. Може застосовуватися на спину, плечовий пояс, грудну клітку, зони хребта, попереково-крижову область, на нього зручно лягати животом. Ромашка може з успіхом застосовуватися на великі суглоби, оскільки приймає форму тіла, максимально стикається зі шкірою. Фіксується аплікатор еластичним бинтом на зони великих суглобів, грудної клітини, попереку, живота. Дає можливість здійснювати активні рухи під час сеансу, не ушкоджуючи шкіру.

  Тип Ціна
  Крок голки 5 мм.
 • Аплікатор Ляпко «Килимок»

  Аплікатор Ляпко «Килимок»

  Крок голки 6,8, розмір 24,0 см х 46,5 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Аплікатор Ляпко «Килимок», розроблений лікарем рефлексотерапевтoм Ляпко Н.Г., призначений для широкого застосування з лікувальною метою, а також як профілактичний засіб для зміцнення і збереження здоров'я, підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин. Аплікатор являє собою еластичну гумову пластину з закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях і між голками, гальванічних струмів, і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Відмінною особливістю аплікатора «Килимок» є його велика площа впливу і найбільша відстань між голками, завдяки чому він має підвищену ефективність лікування. Рекомендований для аплікацій на спину, як килимка під ноги (в положенні стоячи, сидячи, лежачи), на нього зручно лягати животом - для профілактики і в комплексній терапії захворювань органів травлення (колітах, дискінезіях, запорах та ін) і ожиріння (при жирових відкладеннях на животі). Для посилення ефекту аплікатор можна утримувати стопами (вдавлювати), притиснувши його до спинки ліжка, або ж просто стояти на ньому. Тривалість сеансу, тобто час дії на шкіру аплікатора, визначає отримання бажаного ефекту: - Для тонізації, знеболювання при гострих, сильних болях, для підвищення працездатності і артеріального тиску при гіпотонії - 7 - 10 хвилин; - Для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, зниження артеріального тиску, снодійного ефекту - 15 - 30 хвилин.

  Ціна 1153.00 грн.
  Тип Ціна
  Крок голки 6,8мм.
 • Аплікатор Ляпко «Шанс»

  Аплікатор Ляпко «Шанс»

  Аплікатор Ляпко «Шанс», крок голки 5.8, розмір 11,8 см х 23,5 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний Для нормальної шкіри. Служить для локального застосування в районі шийного відділу хребта, грудного та поперекового відділу хребта, зняття болю,а також як гірчичника при застудах.

  Ціна 340.00 грн.
  Тип Ціна
  Крок голки 5,8 мм.
  Крок голки 6,2 мм.
 • Aпплікатор «Супутник»

  Aпплікатор «Супутник»

  Aплікатор «Супутник», крок голки 4,9, крок голки 5,8, крок голки 6,2, розмір 6,0 см х 18,0 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний.  Для чутливої шкіри. Служить для локального застосування в районі шийного відділу хребців, грудного та поперекового відділу хребта, може носитися в зонах найбільшого болю. При простудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників.

  Тип Ціна
  Крок голки 4,9 мм. 58,75
  Крок голки 5,8 мм. 43,75
  Крок голки 6,2 мм. 47,15
 • Аплікатор Ляпко «Квадро»

  Аплікатор Ляпко «Квадро»

  Аплікатор Ляпко «Квадро», крок голки 4,9 - розмір 10,5 см х 46,0 см, крок голки 6,2 - розмір 12,0 см х 47,0 см, крок голки 5,8 - розмір 12,0 см х 47,0 см . Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, який не потребує додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуне біль, зніме втому, а вранці зарядить життєвою енергією на цілий день. Маленькі аплікатори можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшою болю, тригерних зонах, у зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Маленькі аплікатори рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнювальною пов'язкою.

  Тип Ціна
  Крок голки 4,9 мм.
  Крок голки 5,8 мм.
  Крок голки 6,2 мм.
 • Масажер Фараон та Фараон-М

  Масажер Фараон та Фараон-М

  «Фараон» створює позитивний вплив на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання порушених тканин, змушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі. Методика застосування:

  Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його таким чином, щоб вибрані Вами виступи масажера знаходилися в районі робочої поверхні. Що гостріші виступи, то глибший і інтенсивніший масаж вони дозволяють робити.

  Чотири види інтенсивності масажу:

  - Легкий масаж - це м'яке поверхневе масування кулями з великим радіусом (основа піраміди);

  - Більш виражений масаж здійснюється великими напівсферами, розташованими на основних кулях; при цьому відбувається вплив на поверхневі шари м'язів;

  - Глибокий масаж виконується конусоподібними виступами з кулястими вершинами. М'язи при цьому опрацьовуються на всю глибину;

  - Високоефективний масаж - найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя; проводиться найгострішими конусоподібними виступамі.

  Комфортний і практичний, а головне, доступний масажер «Фараон» позбавить вас від багатьох проблем, стане Вам хорошим другом і надійним захисником вашого здоров'я!

  Тип Ціна
  Масажер Фараон
  Масажер Фараон-M
Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com