Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Бандажі з неопрену

Бандажі з неопрену

Товари

 • Фіксатор колінного суглоба з ребрами жорсткості

  Фіксатор колінного суглоба з ребрами жорсткості

  Використовується для лікування закритих травм і забою колінного суглоба. Рекомендується при легкій степені нестабільності колінного суглоба. При застарілих пошкодженнях менісків, блоків, пов"язаних з нестабільністю колінного суглоба. Використовується для фіксації та стабілізації надколінника, попереджуючи його вивих. Забезпечує нормальну біомеханіку рухів.

  Розмір залежить від обхвату коліна в сантиметрах.

  1розмір - 33-36 см

  2 розмір - 36-39 см

  3 розмір - 39-42 см

  4 розмір - 42-46 см

  5 розмір - 46-50 см

                     

 • Бандаж колінного суглобу з односойовими шинами без регуляції кута згинання і випростовування

  Бандаж колінного суглобу з односойовими шинами без регуляції кута згинання і випростовування

  Застосування: застосовується при вивихах, після травм колінного суглобу, при ушкодженні зв'язок коліна та після оперативних втручань. 
   

  Ціна 625.00 грн.
 • Пояс Люмбостат

  Пояс Люмбостат

  Використовується для фіксації поперекового й попереково-поясничного відділу хребта при остеохондрозі, радикуліті, спондильозі; при болях в нижній частині спини (люмбаго); при порушенні м'язового тонусу в поперековій області. Використовується при фізичних навантаженнях: підняття важких речей, силові спортивні вправи. Застосовують для реабілітації після операцій на поперековому відділі хребта: ортопедичних, нейрохірургічних.

 • Фіксатор м"язів гомілки

  Фіксатор м"язів гомілки

  Надає помірну компресію, покращує кровопостачання, стимулює обмінні процеси в тканинах, шкірі, підшкірній клітковині і м'язах. Використовується при лікуванні ударів і пошкоджень, гематом, часткових ушкодженнях м'язів і зв'язок гомілки, в період реабілітації після операцій на гомілці.

 • Фіксатор м"язів стегна

  Фіксатор м"язів стегна

  Призначений - як ефективний лікувально-профілактичний засіб для фіксації і захисту м'язів і зв'язок в області стегна. Володіє компресійним, тепловим і мікромассажним впливом. Застосовується при ударах, гематомах, різних пошкодженнях м'язів, у період реабілітації після операцій на стегні. Пов'язка зручна при заняттях спортом і важких фізичних навантаженнях.

 • Пояс для схуднення

  Пояс для схуднення

  Призначений для зовнішньої фіксації поперекового відділу хребта і дозованої компресії м'язів. Має теплову і мікромассажну дію, добре моделює контури тіла. Надає помірну компресію, покращує кровопостачання, стимулює обмінні процеси в тканинах, шкірі, підшкірно-жировій клітковині і м'язах. Може застосовуватися людьми похилого віку при помірних навантаженнях. Пояс ефективний для профілактики ускладнень і неврологічних розладів, при швидкому стомленні м'язів попереку. Сприяє зниженню ваги, зменшенню товщини підшкірно-жирової клітковини в ділянці талії і живота, правильному формуванню контурів тіла при занятті спортом і гімнастикою. Максимальний ефект досягається під час рухів.   Таблиця розмірів: 1розмір - 56-65 см   2 розмір - 66-75 см 3 розмір - 76-85 см 4 розмір -  86-98 см 5 розмір - 99-105 см

  Ціна 270.00 грн.
 • Шорти для схуднення і заняття спортом

  Шорти для схуднення і заняття спортом

  Універсальні для чоловіків та жінок. Призначені для зовнішньої фіксації і дозованої компресії м"язів. Мають теплову та мікромасажну дію, добре моделюються. Надають помірну компресію, покращують кровообіг, стимулюють обмінні процеси в тканинах, шкірі, підшкірному жирі і м"язах.

  Сприяють правильному формуванні контурів тіла під час займанняі спортом і гімнастикою. Рекомендується для схуднення, зменшення товщини підшкірного жиру в області бедер, ягодиць, живота.

  Максимальний ефект досягається під час фізичних нагрузок.

 • Фіксатор плечового суглоба

  Фіксатор плечового суглоба

  Застосовується для фіксації і легкої компресії плечового суглоба, акроміально-ключичного з"єднання при пошкодженнях м"язів і зв"язок плечового пояса; в період реабілітації після операцій в області плечового суглоба ( артрити, артрози, плечово-лопаткові периартрити, бурсити).

  Розмір залежить від окружності передпліччя, см

  1 размір - 25-27

  2 размір - 28-30

  3 размір - 31-33

  4 размір - 34-36

 • Фіксатор гомілкостопного суглоба

  Фіксатор гомілкостопного суглоба

  Призначається в якості лікувально-профілактичного засоба для зовнішньої фіксації, захисту і підтримки в стані спокою зв"язок і мяких тканин. Фіксує суглоб, має мікромасажну і теплову дію. Покращує кровообіг, стимулює лімфовідвід. Запобігає застою в мікрокапілярах. Зменшує набряк, призупиняє запальний процес. Відновлює зв"язочний апарат, нормалізує функцію рухів. Пришвидшує реабілітацію. 

  Розмір залежить від розміру ноги:

  1 розмір - 35-37

  2 розмір - 37-40

  3 розмір - 40-43

  4 розмір - 43-46

 • Наколінник К-1-Т неопреновий з отвором на колінній чашці, з силіконовою подушкою та спіральними ребрами жорсткості

  Наколінник К-1-Т неопреновий з отвором на колінній чашці, з силіконовою подушкою та спіральними ребрами жорсткості

  Використовується для середньої фіксації колінного суглобу.

  Застосування: забої к/с у гострому періоді, запальних та дегенераційних захворюваннях: артитах, артрозах, синовітах (якщо не протипоказаний тепловий ефект), захворюваннях колінної чашки, реабілітації після травм і операцій та при сильних фізичних навантаженнях...

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com