Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Корсети та коректори осанки

Призначені для корекції осанки

Товари

 • Корсет для корекції постави жорсткий

  Корсет для корекції постави жорсткий

  Рекомендований для відновлення фізіологічно правильного положення плечового поясу, а також для розвантаження нижчегрудного і верхньопоясничного відділу хребта із збереженням і відновленням нормального тонусу м'язів. Корсет має пружні пластини, розташовані обабіч хребта, які сприяють зменшенню кіфотичної деформації. Таким чином, відбувається рівномірний розподіл бічних навантажень, що сприяє симетричному розвитку мязів і зменшенню дугоподібних деформацій хребта при сколіозі.

  Тип Ціна
  Модель ОТ-1В (дорослий) 650,00
  Модель КОР-1В
  Модель 1020
  Модель 651
 • Корсет для корекції постави дитячий

  Корсет для корекції постави дитячий

  Корсет м'яко фіксує верхню частину хребта, розпрямляючи плечі. Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз). Широка спинка корсета забезпечена ребрами жорсткості, встановленими уздовж хребта. Володіє комплексною дією на весь грудний відділ хребта.

  Ціна 107.22 грн.
  Тип Ціна
  Модель 1030
  Тип 652
  Модель КОР-1Д
  Модель ОТ-1В 481,00
 • Корсет корекції осанки хрестовий

  Корсет корекції осанки хрестовий

  Дія: - Індивідуальна корекція постави протягом дня. - Розведення поясу верхніх кінцівок і відновлення нормального тонусу м'язів. Показання: - Формування правильної постави у дітей і дорослих, кіфосколіози, крилоподібні лопатки. - Період реабілітації після травм і операцій грудного і верхньопоясничного відділів хребта, ключиці.

 • Корсет протирадикулітний

  Корсет протирадикулітний

  Призначений для середньої фіксації поперекового відділу хребта (від дванадцятого грудного до другого крижового хребців). * Використовують при остеохондрозі і грижі диска з вираженим больовим синдромом. Загостреннях хронічного радикуліту, спонділлолістезах. * Застосовують для реабілітації після операцій на поперековому відділі хребта (ортопедія, нейрохірургія). * Необхідний при значних фізичних навантаженнях під час роботи.

  Тип Ціна
  Модель И-6М 513,00
  Модель 250
  Модель Л-4М-3
 • Коректор постави з 2-ма металевими ребрами жорсткості

  Коректор постави з 2-ма металевими ребрами жорсткості

  Коректор постави ортопедичний з 2-ма металевими моделюючими ребрами жорсткості. В наявності є дитячі та дорослі. Розмір визначається по об'єму талії.

  Призначення: мобілізація скривленого відділу хребта, корекція деформації, стабілізація хребта в положенні досягнутої корекції. Використовують при дефектах постави, кіфозі, сколіозі, при травмах грудного відділу хребта.

  Ціна 650.00 грн.
 • Корсет для корекції осанки (еластичний)

  Корсет для корекції осанки (еластичний)

  Призначений для дітей та підлітків у період росту. Корсет відновлює фізіологічно правильне положення плечового пояса, розвантажує грудний відділ хребта, зберігає і відновлює нормальний тонус м'язів. Непомітний під одягом.

 • Коректор постави зі спинкою з 2-ма пластмасовими ребрами жорскості

  Коректор постави зі спинкою з 2-ма пластмасовими ребрами жорскості

  Призначений для фіксації грудного та вернепоперекового відділів хребта. У наявності є дорослі і дитячі. Розмір визначається по об'єму талії.

  Ціна 133.75 грн.
 • Реклінатор ортопедичний для надійної фіксації плечового пояса з кільцем Дельбе

  Реклінатор ортопедичний для надійної фіксації плечового пояса з кільцем Дельбе

  Застосовують при кіфозах, кіфоз-сколіозах, крилоподібних лопатках і підліткових остіохондропатіях, при остіохондрозі в верхньому грудному відділі хребта, остіопорозі та при вивиху в плечовому суглобі.

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com