Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Палиці

Також можна придбати палиці, виготовлені з алюмінію, склопластика і сталі. В асортименті представлені дерев'яні палиці для людей похилого віку. Особливою популярністю користуються палиці з ортопедичною ручкою, яка випускається в двох варіантах виконання (правостороння і лівостороння). Всі палиці надійні і довговічні, реабілітаційне обладнання забезпечується гарантією.

Товари

 • Палиця дерев'яна з пластиковою ручкою

  Палиця дерев'яна з пластиковою ручкою

  Призначена для полегшення самостійного пересування інвалідів, літніх людей, хворих у реабілітаційний період після травм і операцій. Традиційна дерев'яна опора тростини виготовлена з вільхи, ручка пластикова.

  Ціна 58.25 грн.
 • Палиця сталева з полімерним покриттям

  Палиця сталева з полімерним покриттям

  Палиця сталева з полімерним покриттям призначена для полегшення самостійного пересування інвалідів, літніх людей, хворих у реабілітаційний період після травм і операцій. Виготовлена із сталевої тонкостінної трубки (16 мм), анодована. Гумовий наконечник має внутрішній діаметр 16 мм, зовнішній 30 мм, що забезпечує надійне зчеплення з шагреневою поверхнею. На ручці тростини є спеціальний отвір для закріплення ремінця для зап'ястя.

  Ціна 51.12 грн.
 • Палиця алюмінієва з полімерним покриттям із звичайною ручкою

  Палиця алюмінієва з полімерним покриттям із звичайною ручкою

  Палиця призначена для полегшення самостійного пересування інвалідів, літніх людей, хворих у реабілітаційний період після травм і операцій. Виготовлена з алюмінієвої труби діаметром 22 мм і захищена полімерним покриттям, створеним за допомогою порошкового напилення.

 • Палиця алюмінієва з механізмом протиковзання

  Палиця алюмінієва з механізмом протиковзання

  Представлена палиця оснащена пристроєм проти ковзання оригінальної конструкції, що діє за принципом затвора. Палиця призначена для полегшення самостійного пересування інвалідів, літніх людей, хворих у реабілітаційний період після травм і операцій. Виготовлена з алюмінієвої труби діаметром 18 мм і захищена полімерним покриттям, створеним за допомогою порошкового напилення. Палицю з активним пристроєм проти ковзання рекомендується використовувати взимку.

 • Палиця металева телескопічна на 4-х опорах

  Палиця металева телескопічна на 4-х опорах

  Ця тростина на чотирьох опорах призначена для полегшення самостійного пересування інвалідів, літніх людей, хворих у реабілітаційний період після травм і операцій. Має зручну ручку, універсальна для лівої і правої руки, регулюється по довжині з кроком фіксації 2,5 см. Медичні показання: - Похилий вік - Переломи нижніх кінцівок - Фізична слабкість - Реабілітація хворих після операцій

Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com