Міністерство праці та соціальної політики України

Львівське казенне експериментальне підприємство
засобів пересування i протезування

Силіконова продукція

Призначена для догляду за стопою

Товари

 • Чохол на палець

  Чохол на палець

  Запобігає травмуванню пальців до взуття і утворенню мозолів. Рекомендується використовувати при мозолях міжфалангових суглобів, молоткоподібних, перехрещуючих, кігтеподібних пальцях. Збагачений вітамінами матеріал, зволожує старі мозолі і затвердіння та зменшує біль, викликану тертям. Використання: чохол вдягнути на палець ноги,  можна обрізати до необхідної довжини. Рекомендується знімати чохол на 4 години щодня, щоб дозволити шкірі дихати.

  Ціна 56.00 грн.
 • Вальгусна нічна шина SM-02

  Вальгусна нічна шина SM-02

  Призначення: подагра, корекція вальгусної деформації великого пальця стопи, бурсит першого плюснефалангового суглоба

  Розмір: універсальний

  Ціна 336.00 грн.
 • Вальгусний бандаж посилений з неопрену

  Вальгусний бандаж посилений з неопрену

  Призначення: подагра, корекція вальгусної деформації великого пальця стопи, бурсит першого плюснефалангового суглоба

  Розмір: M (лівий, правий), L (лівий, правий)

  Ціна 511.50 грн.
 • Гелевий коректор GB-03

  Гелевий коректор GB-03

  Призначення: подагра, корекція вальгусної деформації великого пальця стопи, бурсит першого плюснефалангового суглоба

  Розмір: M (34-38), L (39-46)

  Ціна 151.50 грн.
 • Наклейка силіконова на задник взуття

  Наклейка силіконова на задник взуття

  Протектор для захисту п'яти з силіконовим шаром і тканинним покриттям.
  Забезпечує комфорт ноги у взутті. Наклейка запобігає виникненню ушкоджень шкіри і мозолів.
  Захищає п'яту від натирань.
  Вимагає мінімум простору.
  Термін придатності: необмежений.
  Термін експлуатації: 1 місяць.
  Увага: термін експлуатації залежить від догляду за виробом, використання, виду виробу, рівня активності людини і відповідності розміру.
  Догляд: мити в теплій воді з милом. Сушити природним чином.

 • Клейка подушечка

  Клейка подушечка

  Силікон захищає будь-яку частину тіла, вимагає мінімум простору.
  Товщина силікону - 2мм. М'який клейкий силікон дозволяє легко прикріпити протектор до шкіри. Легко знімається, миється і заново використовується.
  Термін придатності: необмежений.
  Термін експлуатації: 1 місяць.
  Увага: термін експлуатації залежить від догляду за виробом, використання, виду виробу, рівня активності людини і відповідності розміру.
  Догляд: щоденно мити в теплій воді з милом. Сушити природним чином.

  Ціна 76.00 грн.
 • Силіконовий підпяточник чашечкоподібний

  Силіконовий підпяточник чашечкоподібний

  Виготовлений з силікону подвійної щільності. Призначений для забезпечення максимального комфорту при ходьбі, бігу і просто при довгому знаходженні на ногах. Зменшує ударне навантаження на хребет, внаслідок чого рекомендується жінкам в період вагітності. Амортизує всю поверхню п'яти, має більш м'яку вставку у відділі пяточного бугра. Високі бокові і задня стінки захищають п'яту від травматизму, сприяють правильному розташуванню. Захищає не тільки підошву п'яти, але і бічну частину. Використовується в реабілітаційний період після перелому кісточки п'яти, при п'яткової шпори, для розвантаження п'яти під час занять спортом.

 • Силіконовий підпяточник

  Силіконовий підпяточник

  Виготовлений з силікону подвійної щільності. Призначений для забезпечення максимального комфорту при ходьбі, бігові і просто при довгому перебуванні на ногах. Зменшує ударне навантаження на хребет, внаслідок чого рекомендується жінкам в період вагітності. Амортизує всю поверхню п'яти, має більш м'яку вставку у відділі пяточного горбика. Використовується в реабілітаційний період після перелому кісточки п'яти, прип'яткової шпори, для розвантаження п'яти під час занять спортом.

  Ціна 196.50 грн.
 • Вставка під підйом зводу стопи.

  Вставка під підйом зводу стопи.

  Застосовується при хворобливих наминах, мозолях і натоптишах. Вставляється в передній відділ стопи. Силіконова подушечка знижує ударне навантаження при ходьбі. У дизайні присутні амортизуючі частини, які дозволяють виробу залишатися на місці. Використання: Ідеальна для використання у модельному взутті, взутті на високих підборах, відкритому взутті. Прозорий матеріал не видно у відкритому взутті. Матеріал не піддається усадці.

  Ціна 76.00 грн.
 • Вкладиш під підйом стопи для взуття на високих підборах із з'ємною подушечкою поперечного склепіння.

  Вкладиш під підйом стопи для взуття на високих підборах із з'ємною подушечкою поперечного склепіння.

  Тонкий і м'який силікон амортизує всі п'ять голівок пальців стопи. Забезпечує миттєве полегшення втомленим ногам. За рахунок тонкого дизайну вкладиш підходить у будь-яке модельне взуття. Зйомна подушечка дозволяє індивідуально виставити положення розвантаження поперечного склепіння стопи.

 • Вставка під плюсну.

  Вставка під плюсну.

  Призначена для розвантаження, захисту і комфорту переднього відділу стопи. Вставка амортизує передню частину стопи, запобігає виникненню натоптишів. Знижує больовий синдром при ходьбі. Гелева вставка забезпечує додаткове полегшення болю, викликаної надмірною чутливістю плесна. Ідеально підходить при затвердінні на шкірі і невромах. Використання: матеріал не змінює форму. Перегородка вставляється між другим або третім пальцем ноги, а подушечка розміщується під передньою частиною стопи.

 • Клин під подовжній звід стопи

  Клин під подовжній звід стопи

  Призначений для використання при поздовжній плоскостопості, а також для її профілактики та від болю в поздовжньому зводі стопи. Товщина - 10 мм. Ідеально підходить в модельне взуття.

  Ціна 111.00 грн.
 • Міжпальцева гелева перегородка

  Міжпальцева гелева перегородка

  Зменшує відчуття дискомфорту і втоми при русі. Знижує болючість в передньому відділі стопи і суглобах пальців стопи. Збагачений вітамінами матеріал пом'якшує і захищає шкіру. Застосовується для корекції 1-го пальця при Hallux Valgus, деформації 2-го пальця, а також для профілактики подібних станів. Підвищує комфортність взуття, пластичність матеріалу дозволяє носити вкладиші без збільшення розміру взуття. Матеріал не деформується. Це самий зносостійкий продукт

  Ціна 70.50 грн.
 • Мiжпальцева перегородка

  Мiжпальцева перегородка

  Зменшує відчуття дискомфорту і втоми при ходьбі. Знижує болючість в передньому відділі стопи і суглобах пальців стопи. Збагачений вітамінами матеріал пом'якшує і захищає шкіру. Застосовується для корекції 1-го пальця при Hallux Valgus, деформації 2-го пальця, а також для профілактики подібних станів. Підвищує комфортність взуття, пластичність матеріалу дозволяє носити вкладиші без збільшення розміру взуття. Матеріал не деформується. Це самий зносостійкий продукт.

  Ціна 70.50 грн.
 • Напальчник

  Напальчник

  Оригінальна безшовна конструкція забезпечує комфорт і оптимальний захист пальців рук і ніг. Дуже добре пом'якшує і захищає мозолі, затвердіння ноги, кутикули, молоткоподібні пальці, зменшує біль, викликану тертям. Може покращити вигляд старих і нових шрамів. Зменшує тиск і тертя на пошкоджений палець. Усередині покритий м'яким гелем медичного сорту на основі мінеральних масел, збагачених вітамінами.

 • Манжетка на передній відділ стопи

  Манжетка на передній відділ стопи

  Запобігає утворенню натоптишів, гелева вставка всередині манжетки забезпечує полегшення больового синдрому при ходьбі на високих підборах. Розвантажує захищає та амортизує передній відділ стопи.

  Ціна 217.00 грн.
Розроблено в 2010 роцi на ЛКЕПЗПiП
Сумістно:W3C|CSS
© 2018 by publikz.com