Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування

Наші контакти:
Україна, 79052, м.Львів,
вул. Рудненська, 10

Графік роботи:

З пн-пт з 8-00 до 17-00

Ua
Ru

Про компанію Львівський протезний завод (ЛКЕПЗПіП)

  • За багаторічну роботу, завдяки професійному та злагодженному колективу, Львівський протезний завод отримав безліч подяк, грамот та нагород. ✔єдиний в Україні медичний стаціонар, ✔індивідуальний підхід, ✔100 ...

  • Завдяки зусиллям нашого колективу і багаторічній праці, ми тісно співпрацюємо з провідними підприємствами Європи та США в сфері постачання комплектації, та розробок сучасних засобів пересування.  Ми завжди ...

Полегшити життя осіб з інвалідністю, зробити його зручнішим, комфортнішим, докласти всіх зусиль, щоб люди з вадами здоров’я, котрі потребують нашої допомоги, відчули себе повноцінними членами суспільства – це мета роботи підприємства, на що ми спрямували свої зусилля.

Львівський протезний завод

1921 рік вважається роком заснування підприємства. До складу головного підприємства у м. Львові входять механоскладальний цех з виготовлення крісел колісних, цех з виготовлення ортопедичного взуття та протезно-ортопедичних виробів, медичний відділ та стаціонар первинного та складного протезування пацієнтів, реабілітаційне відділення та сервісний центр.

Виготовлення протезів

В містах Рівне, Луцьк, Ковель, Мукачеве, Івано-Франківськ працюють філії з окремими медичними відділами та сервісними центрами. Кожна філія приймає замовлення від осіб з інвалідністю на виготовлення протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття та крісел колісних.

Коляски львівського протезного заводу

Підприємство випускає 23 моделі крісел колісних, 2 моделі велосипедів трьохколісних та 2 моделі вертикалізаторів. При необхідності наші спеціалісти можуть виготовити спеціальні крісла колісні за індивідуальним замовленням. За цим асортиментом стоїть наполеглива праця усього колективу підприємства.

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених осіб в Україні та за кордоном.

Вверх