Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування

Наші контакти:
Україна, 79052, м.Львів,
вул. Рудненська, 10

Графік роботи:

З пн-пт з 8-00 до 17-00

Ua
Ru

Досягнення Львівського протезного заводу

Предметом діяльності підприємства, є виготовлення протезно-ортопедичних виробів, засобів пересування для інвалідів, виробів медичного призначення, товарів народного споживання, виготовлення напівфабрикатів, що використовуються у протезно-ортопедичних виробах інших протезно-ортопедичних підприємств.

Нагороди львівського протезного заводу

З метою повного забезпечення інвалідів всією необхідною номенклатурою виробів на підприємстві працює протезно-ортопедичний цех та цех ортопедичного взуття. Тут швидко та якісно виготовляють:

  • протези верхніх та нижніх кінцівок
  • апарати верхніх та нижніх кінцівок
  • корсети фіксуючі та коригуючі
  • тутори верхніх та нижніх кінцівок
  • взуття ортопедичне
  • дрібні протезні вироби за приписом лікаря

Основний відсоток продукції у структурі виробництва складають крісла колісні.

Крісла-колісні  випускаються в  широкому асортименті. Двадцять три  моделі  колясок  забезпечують потреби інвалідів різних вікових категорій: дорослих, підлітків, дітей.

Дев’ять типів кімнатних колясок зручні у користуванні, шість із них із алюмінієвих сплавів, легкі, більшість мають знімні боковини з підлокітниками, підніжки, відкидні  підстопники. Одна з них- з судном. Кімнатні коляски складаються, що зменшує їх габарити, дозволяє без проблем транспортувати. Для дітей, підлітків ( інвалідів та хворих) підприємство пропонує дорожні, важільні коляски, коляски-крісла,кімнатні, складні,а також коляски з судном.

Дорожні крісла колісні (трьох та чотирьох колісні), важільні призначені  для пересування по вулицях і дорогах з твердим покриттям.руктура продукції, що виробляється постійно модернізується, оновлюється, впроваджуються у виробництво нові види і знімаються з виробництва застарілі моделі і види продукції.

Освоєно серійне виробництво крісла колісного з електроприводом моделі ККЕК-2, що керується підборіддям без участі верхніх кінцівок.

Виготовлено дослідний взірець, розроблені технічні умови, тривають попередні випробування нової конструкції велосипеда триколісного моделі ВТП-1 для часткової реабілітації хворих ДЦП та інвалідів - ампутантів.

Впроваджено у виробництво перший етап модернізованого крісла колісного КДСВ.

Вверх