Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування

Наші контакти:
Україна, 79052, м.Львів,
вул. Рудненська, 10

Графік роботи:

З пн-пт з 8-00 до 17-00

Ua
Ru

Як підібрати інвалідну коляску?

Львівський протезний завод виготовляє більше 20-ти моделей інвалідних колясок. Перед пересічною людиною часто стає важке питання з вибором візка і це справедливо! Адже коляски поділяються на декілька категорій, які представлені на сайті, це багатофункціональні, активні, низькоактивні та інші,в свою чергу, кожній категорії належать декілька колясок. Звичайно, можна потратити багато часу в вивченні конструкції кожної з них і підібрати для себе саму оптимальну, але ж не факт що вона підійде саме вам, враховуючи хворобу та особисті дані людини (ріст, вага, тощо).

Варто зауважить, що всі інвалідні коляски видаються БЕЗКОШТОВНО! А це ще одна перепона, так як частина людей керується виходячи з цін, але не на нашому підприємстві.

Для вирішення вашого питання і економії вашого часу, ми створили окремий відділ, який займається саме підбором візка.

Все що вам необхідно, передзвонити по телефонам вказаних у горі (або внизу) сайта, написати нам на електронний адрес, або замовити зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо. Наші фахівці зададуть вам всі необхідні запитання враховуючи вашу хворобу і швидко підберуть вам потрібний візок.

Вверх